Doprava zdarma nad 599 Kč. Přihlaste se k newsletteru!
Lékárna.cz

Radka Malečková

Magazín

Jmenuji se Radka a v Lékárna.cz pracuji v oddělení marketingu, kde mám na starosti sociální sítě (Facebook, Instagram), články, blogy a komunikaci s testerkami. 

V oblasti online marketingu pracuji už opravdu hodně let, z toho posledních 10 let se věnuji sociálním sítím.

Kromě toho jsem ale taky máma puberťáka Toníka, který je celiak a musí dodržovat bezlepkovou dietu. Nejen o celiakii, ale i o produktech, které pro vás testuji na vlastní kůži, píšu občas na svém blogu. 

Relax nacházím v dlouhých procházkách, při plavání v bazénu, jízdě na kole a poslechu nu-metalové hudby :-)

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/radkamaleckova/

Radka Malečková

Co to je, jaké jsou účinky propolisu a kdo by si na něj měl dát pozor, prozradíme v našem článku.

více

Řepík lékařský byl používaný v magii a léčení již od starodávných dob. K čemu však doopravdy slouží? Prozradíme v našem článku.

více

Říká vám něco kotvičník, maca nebo ženšen? Víte, že si s nimi můžete zpestřit svůj intimní život? Tyto rostliny totiž patří mezi nejúčinnější přírodní afrodiziaka pro ženy i muže.

více

Strom moringa u nás není moc známý a to je velká škoda. Dá se totiž beze zbytku využít od kořene až po plody. Všechny jeho části mají množství zdraví prospěšných látek, o kterých se s vám rádi…

více

Dechberoucí, zdravě vypadající, lesklé, jemné a hladké vlasy – kdo by po nich netoužil? Těch, co je mají od přírody je hrstka, my ostatní musíme spoléhat na kvalitní vlasovou kosmetiku. Díky ní se…

více

Možná vám její název zní exoticky, ve skutečnosti je schizandra neboli klanopraška čínská, u nás méně známá pnoucí rostlina, která se používá především v čínské medicíně.

více

Příroda nám ve své moudrosti nabízí lahodné plody plné vitamínů, minerálů a síly. Právě mezi takové patří datle. Nejen, že jsou skvěle chutné, ale doplní nám energii v náročných dnech.

více

Poradíme, jak správně změřit teplotu u dětí, jak srazit vysokou horečku a kdy už je na čase vyhledat lékaře nebo volat záchranku.

více

Rýma je akutní, infekční a většinou je způsobená viry. Spolu s kašlem jde o nejčastější onemocnění dětí a dospělých. Povíme vám, jak se s ní popasovat, aby vás dlouho netrápila.

více

Setkáváme se s oběma označeními tohoto onemocnění, správně však je hemoroidy. Ať tak či tak, rozhodně jde o nepříjemnost fyzickou i psychickou.

více

Poradíme vám, kdy a jak začít podporovat imunitu u dětí, abyste zimní období překonali vy i vaši potomci v klidu a pohodě.

více

Vyzkoušela jsem pro vás IVY Bears, vlasové vitamíny pro ženy v podobě malých želatinových medvídků. Vybrala jsem si je, protože mají skvělou chuť i formu - stačí je rozžvýkat a je to!

více

Tondovi je 12 let a je to kluk v předpubertě. Má rád pohyb, rád hraje počítačové hry a taky rád jí. Bohužel ani přes jeho velký apetit moc nepřibírá - má totiž celiakii. Tu mu diagnostikovali v 8…

více

Synovi Toníkovi diagnostikovali celiakii před čtyřmi lety. To, že se tak stalo, byla vlastně náhoda, protože žádnými příznaky netrpěl. Právě v tom je celiakie docela záludná. Ne nadarmo se jí říká …

více
Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.