Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

O nás

Lékárna.cz je lídrem trhu v oblasti prodeje lékárenského sortimentu na internetu. Jsme první a dlouhodobě největší internetovou lékárnou v České republice a na Slovensku, prodáváme volně prodejné léčivé přípravky, prostředky na podporu zdraví a moderního životního stylu, léčebnou kosmetiku, dětskou výživu, zdravotnický materiál a drogerii. Máme za sebou 15 let zkušeností v oboru, špičkové logistické zázemí a zákazníkům poskytujeme komfortní služby. Jsme synonymem rychlého, spolehlivého a moderního nákupu.

Lékárna.cz vznikla v roce 1999 původně jako informační portál o lécích, od roku 2003 je eShopem a byla v té době první lékárnou na českém internetu. Lékárna.cz je součástí obchodní skupiny Pears Health Cyber, s.r.o.

Co vám nabízíme

Moderní nakupování léků, drogerie, kosmetiky a pomůcek – jsme rychlí, spolehliví a i když jsme na internetu, umíme s nákupem poradit. Při výběru na Lékárna.cz máte po ruce dostatek informací, obrázků a call centrum. Garantujeme výhradně originální léky a doplňky stravy.

Jsme certifikovaným obchodem od Asociace pro elektronickou komerci (APEK), máme též certifikát Ověřeno zákazníky od Heureka.cz.

Bezpečný nákup

  • Dodržujeme lékárenské normy a provozní řády, řídíme se příslušnými předpisy pro správnou lékárenskou praxi. Naši farmaceuti dbají na správné lékárenské zacházení s léky a dalším sortimentem.
  • Vždy od nás dostanete originální preparát v plné kvalitě. Zboží nakupujeme od zavedených distributorů léků, kteří zásobují běžné lékárny.
  • Jsme certifikovaný obchod. Lékárna.cz opakovaně prošla certifikačním procesem v Asociaci pro elektronickou komerci (APEK).
  • Nakládáme odpovědně s vašimi osobními údaji. Jsme registrováni u Úřadu pro ochranu osobních údajů, č. registrace 00001051
  • Ověřte si Lékárnu.cz přes Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, tel.: 272 185 111, www.sukl.cz.

Platební metody a doprava

  • Více než 34.000 produktů od 2.500 výrobců. Denně zavádíme až 100 nových výrobků.
  • K širokému sortimentu obrázek a popisný text (příbalový leták).
  • Mnoho druhů plateb: dobírka, platba převodem, platební karta, hotovost na osobním odběru, PayPal, okamžité platby on-line, benefity od společnosti Benefity a.s., mojeBenefity, Gallery Beta, Benefity plus a body z Edenred Cafeterie.
  • Možnosti dopravy: Česká pošta - Balík Na poštu / Balík Do ruky, přepravce InTime, osobní odběr v lékárně a v zásilkovně.
  • Osobní odběry po celé republice - více než 400 poboček Zásilkovny

Nejnovější ocenění

Lékárna.cz se stala finalistou soutěže Shop Roku 2015 v kategorii Zdraví

Vaše spokojenost měřená recenzemi na Heuréce.cz posunula Lékárnu.cz mezi 3 finalisty soutěže Shop Roku 2015 v kategorii Zdraví. Děkujeme! Celá novinka >

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz