Lékárna.cz

Souhlasím, aby společnost Pears Health Cyber, s.r.o. zpracovávala mé osobní údaje a používala je pro individuální komunikaci a nabídku.

Jana Šťastná

Proč se mě ptáte na tento souhlas?

citace

Jana Šťastná, spokojená zákaznice Lékárny.cz

Vyžaduje to nové nařízení Evropské unie, které mírně pozměňuje přístup ke zpracování osobních údajů. Chceme být fér a myslíme si, že každý má mít možnost volby. Proto se na souhlas ptáme otevřeně, jasně a srozumitelně.

citace

PharmDr. Vladimír Finsterle, majitel a zakladatel Lékárny.cz

PharmDr. Vladimír Finsterle
Jana Šťastná

Když souhlas udělím, co to pro mě znamená?

citace

Díky udělení souhlasu s Vámi budeme moc komunikovat stejně jako doposud. Když víme, s kým máme tu čest, můžeme Vám přizpůsobit nabídku, slevy, cokoliv… A také můžete zdarma využít chat s našimi lékárníky.

citace
PharmDr. Vladimír Finsterle
Jana Šťastná

Co je to individuální komunikace a nabídka?

citace

Je to cesta, jak s Vámi být v kontaktu. Poslat Vám přání k narozeninám, slevu na další nákup atd.

citace
PharmDr. Vladimír Finsterle
Jana Šťastná

Dobře, souhlasím!

citace
Skvělé! Děkujeme Vám. Vaše data jsou u nás v bezpečí. Až Vám od nás přijde první slevový kód, uvidíte, že se to vyplatilo ;-) A kdybyste si to náhodou v budoucnu rozmysleli, svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat ve svém osobním účtu.

Přejeme Vám pevné zdraví!

citace
PharmDr. Vladimír Finsterle

Vaše osobní údaje, které používáme pro individuální komunikaci a nabídku, budou zpracovávány po dobu platnosti souhlasu. Jeho nastavení můžete kdykoliv změnit ve svém účtu. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Osobní údaje zpracovává společnost Pears Health Cyber, s.r.o. a používá zpracovatele osobních údajů. Máte právo na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenositelnost a omezení zpracování. Můžete vznést námitku i podat stížnost u dozorového úřadu. Vaše dotazy vám zodpoví náš pověřenec pro ochranu osobních údajů na e-mailu dpo@lekarna.cz.

Kam dál?

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.