Lékárna.cz

Řekněte si o radu

Garanci vrácení peněz je možné uplatnit pouze na volně prodejné humánní léčivé přípravky (s výjimkou homeopatik) nebo zdravotnické prostředky zakoupené na www.lekarna.cz na základě rady lékárníka poskytnuté přes e-mail či chat na stránkách www.lekarna.cz, a to za podmínek dodržení pravidel služby Garance dobré rady dostupných zde.

Lékárna.cz není výdejna. Tvoří ji lékárníci, odborníci na slovo vzatí, kteří každému zákazníkovi rádi a kvalifikovaně poradí v jeho zájmu. Za našimi doporučeními si totiž stojíme. Proto Vám můžeme garantovat dobrou radu a nebude-li doporučený přípravek fungovat, také vrácení peněz.

Jak to funguje?

Nechte si poradit

Naši lékárníci Vám v soukromém chatu nebo přes e-mail poradí s problémem a doporučí produkt ve Vašem zájmu.

Nakupte

Pokud produkt do 24 hodin od doporučení nakoupíte, vztahuje se na něj garance!

Uplatněte garanci

Jestliže Vám doporučený přípravek i přes správné užívání nepomůže, můžete uplatnit garanci.

Vrátíme Vám peníze

Po uplatnění garance Vám vrátíme peníze nebo vystavíme poukaz na další nákup. Naši lékárníci zváží, zda doporučit alternativní přípravek případně návštěvu lékaře.

Stojíme si za svým doporučením, naši lékárníci jsou totiž skuteční odborníci. Pusťte si video a nahlédněte do světa Lékárna.cz.

Potřebujete s něčím poradit?

Často kladené otázky

Podmínky Garance dobré rady

Využitím služby zákazník souhlasí se zpracováním osobních údajů dle zásad včetně údajů o zdravotním stavu za účelem reakce v rámci Garance dobré rady dle pravidel. Nepřejete-li si využít garanci, kontaktujte nás zde.

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.