Podrobné informace

Lipo C Askor je doplněk stravy s lipozomálním vitamínem C, který se velice dobře vstřebává a přispívá k normální funkci imunitního systému.

Informace o produktu

Výrobce: Inpharm S.r.o.
Značka: LIPO C ASKOR
Kód výrobku: 366565
Kód EAN: 8594060120768
Držitel rozhodnutí: Inpharm S.r.o.

V přípravku Lipo C Askor je vitamin C díky lipozomální technologii obklopen vrstvou přírodních fosfolipidů (tuků), z nichž jsou utvořeny i naše buňky. V průběhu trávení tato fosfolipidová vrstva poskytuje vitaminu C ochranný kryt a kromě prodlouženého vstřebávání umožňuje také snazší pronikání vitaminu C do buněk.

Vitamin C obsažený v přípravku Lipo C Askor se tak výborně zužitkuje a dokáže zajistit vysokou hladinu vitaminu C v organismu po delší dobu. Díky tomuto účinnému vstřebávání je zároveň šetrný k zažívacímu ústrojí.

  • Kromě vitaminu C přípravek obsahuje také výtažek ze šípků a bioflavonoidy z citrusových plodů.
  • Obsahuje výlučně složky z geneticky neupravených surovin a přírodní barvivo získané z výtažku z rajčat (lykopen).
  • Bez konzervantů.

Doporučené dávkování

Dospělí 1–4 měkké želatinové tobolky denně, děti od 6 let 1–2 tobolky denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny, pokud možno ráno.

Složení

Želatina, nerafinovaný bio sezamový olej, kyselina askorbová, čištěná voda, zvlhčovadlo: glycerin, emulgátor: sójový lecitin, askorban vápenatý, bioflavonoidy z citrusových plodů, výtažek z šípků, bio palmový tuk, barvivo: lykopen, emulgátor: askorbylpalmitát.

Recenze

Recenze produktu LIPO C ASKOR 60 měkkých tobolek

Diskuze

Diskuze k produktu LIPO C ASKOR 60 měkkých tobolek

Přidat nový příspěvek do diskuze