Úvodní strana Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Nejčastěji si k narozeninám či jiným slavnostním chvilkám přejeme hodně zdraví. Zdraví a krásu můžete darovat i formou dárkových poukazů na nákup zboží v internetovém obchodě Lékárna.cz. Můžete vybrat dárkový poukaz pro vaše milé v papírově nebo elektronické podobě.

Dárkové poukazy - detailní popis

Lékárna.cz nabízí dárkové poukazy více druhů

Lékárna.cz je dělí na:

  • Dárkové poukazy Lékárna.czkdyž nevíte, co druhého potěší, dejte mu na výběr - s poukazem z Lékárny.cz si může na našem e-shopu najít, co je libo - léky, doplňky stravy, kosmetiku, drobné elektro nebo něco dobrého.
  • Dárkové poukazy Sportobchod.cz - vyberete si ze široké nabídky sportovního vybavení za super ceny, především pro raketové sporty (tenis, badminton, squash, stolní tenis), fotbal, inline bruslení, florbal, hokej a mnohé další. Poukazy v hodnotě 1000,- a 2000,-Kč.
  • Dárkové poukazy na konzultaci s psychologem Mojra.cz - online psychologická poradna funguje na principu konzultací prostřednictvím komunikátorů Skype, WhatsApp, Viber či telefonicky.
  • Dárkové poukazy na různá vyšetření - nejlepší způsob, jak předcházet vážným onemocněním je pravidelná preventivní péče. V naší nabídce naleznete poukazy na vyšetření - hladiny vitamínu D, nesnášenlivosti lepku (celiakie), štítné žlázy, rizikových faktorů kardiovaskulárních onemocnění, funkce jater a slinivky.
  • Dárkové poukazy Hýbej se chytře a Zhubni chytřev on-line kurzu se naučíte pod vedením výživového poradce a specialisty Ing. Petra Havlíčka, několikanásobné mistryně ČŘ v atletice Mgr. Martiny Blažkové a Věry Brücknerové, několikanásobné mistryně ČR v atletice a trenérky české reprezentace v tenise a ve squashi, sami začleňovat pohyb do běžného života.

Doplňkové zboží

Mezi nejoblíbenější dárky pro ženy patří přírodní kosmetika, kosmetické sady, vlasová kosmetika a speciální kategorii tvoří přírodní kosmetika z mrtvého moře. Kdysi byly tyto produkty určené hlavně ženám, avšak v posledních letech je jasně zřetelný trend i u mužů. Chtějí se líbit a proto máme i pro ně připravenou bohatou nabídku.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka