Úvodní strana Výživa a hubnutí Sportovní výživa Vitamíny a minerály Antioxidanty

Přípravky s antioxidanty pro sportovce

Volné radikály jsou vedlejším produktem látkové výměny, která se odehrává v lidském těle. Jsou příčinou stárnutí a souvisí i se vznikem srdečních chorob a rakoviny. Aktivitu volných radikálů zásadně omezují antioxidanty a podílejí se na zlepšování celkové obranyschopnosti organismu. Antioxidanty se vyskytují přirozeně v některých potravinách, spolehlivější je však jejich užívání prostřednictvím doplňků stravy. Jsou oblíbené nejen u sportovců, ale u všech, kteří se chtějí udržovat v kondici.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Přípravky s antioxidanty pro sportovce - detailní popis

Při intenzivní fyzické zátěži sportovci, zejména běžci či jiní vytrvalci, absorbují velké množství volných radikálů, které jsou pro lidský organismus v určité míře přínosné. Pokud však jejich hladina přesáhne určitou míru, vzniká u sportovců přetrénování, snížená obranyschopnost, pokles výkonnosti či dokonce zranění.

Široký výběr antioxidantů naleznete na Lékárna.cz.

Na Lékárna.cz si můžete vybrat přípravky s antioxidanty pro sportovce od značek:

Doplňkový sortiment

  • Multivitaminy - Jste po nemoci, potřebujete posílit imunitu, zažíváte zátěžové období nebo Vám z jiných důvodů schází vícero vitamínů.
  • Vitamíny - Každý vitamín má v těle člověka svou funkci. Většinou si povšimneme, že nám některý z nich schází až v době, kdy se jeho nedostatek projevuje viditelně navenek.
  • Minerály - Minerály a stopové prvky jsou pro naše tělo nepostradatelné. I přes to, že organismus potřebuje denně poměrně malé množství minerálů, jsou pro tělo nezbytné.
  • Kloubní podpora - Pri každej pohybovej aktivite je telo namáhané, pri väčšine z nich sú najviac namáhané práve kĺby. V kategórii Kĺbnej podpory sa na tento problém zameriavame a ponúkame efektívne doplnky stravy, ktoré poskytujú komplexnú výživu a ochranu zaťažovaných kĺbov, väzov a šliach.

TIP! Sportovní nápoje dodají energii aktivním, rekreačním i vrcholovým sportovcům. Pro sportovce jsou k dispozici tekuté koncentráty i sportovní nápoje v práškové podobě, které si můžete připravit ve svém oblíbeném šejkru.

Cena (Kč)

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka