Lékárna.cz

Pravidla recenzí a diskuzí na Lékárna.cz

  1. Do diskuzí a recenzí u produktů může přispívat každý registrovaný návštěvník, jehož příspěvky nejsou v rozporu s těmito pravidly.
  2. Příspěvky v diskuzích u produktu a produktové recenze vyjadřují výhradně názory, zkušenosti a stanoviska jejich autorů a Lékárna.cz nemůže ovlivnit jejich obsah. Proto za ně Lékárna.cz nenese odpovědnost, ale má právo je moderovat nebo mazat.
  3. Uživatelé vkládají recenze a diskuze k produktům zcela samostatně, na základě vlastních zkušeností. Uživatel vložením příspěvku prohlašuje, že je jeho autorem a dává souhlas k jeho zveřejnění.
  4. Není povoleno zveřejňovat příspěvky, které by jakýmkoliv způsobem porušovaly zákony ČR nebo propagovaly činnosti, které jsou v rozporu s platnou legislativou a dobrými mravy.
  5. Diskutující jsou povinni se vyjadřovat bez vulgarismů a vyvarovat se urážkám nebo zesměšňování ostatních diskutujících.
  6. Do komentářů je zakázáno vkládat reklamu, odkazy, spam a jakýkoliv komerční obsah nesouvisející s předmětem diskuze.
  7. Lékárna.cz si vyhrazuje právo uživateli zakázat přispívání do diskuzí a recenzí, pokud přijde k opakovanému porušení výše stanovených pravidel.
  8. S veškerými osobními údaji je nakládáno podle Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
  9. Lékárna.cz je oprávněna výše uvedená pravidla měnit, přičemž jakékoliv změny jsou závazné od okamžiku jejich zveřejnění.

Platnost pravidel: od 17. 5. 2017

Jak ověřujeme recenze?

Ověřený zákazník z Heureka.cz

Označení “Ověřený zákazník z Heureka.cz” se objevuje u recenzí, které zákazníci napsali v dotazníku od Heureka.cz. Tento dotazník zákazníci obdrželi na svoji e-mailovou adresu po zakoupení produktu na našem eshopu. Heureka nám umožnila recenze umístit na naše stránky.

Ověřený zákazník

Recenze označené štítkem “Ověřený zákazník” mohou napsat pouze zákazníci, kteří si u nás daný produkt zakoupili. Pro ostatní uživatele je tato možnost uzamčena.

Otestovali jsme pro Vás

Abychom vám nákup usnadnili, rozhodli jsme pro Vás produkty sami otestovat. Produkt zkoušíme po dobu minimálně jednoho měsíce a na základě našich zkušeností pak napíšeme detailní recenzi. Testované produkty nám poskytují naši dodavatelé.

Recenze bez označení

Neoznačené recenze byly vloženy v době, kdy ještě nebylo možné jejich původ ověřit.

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.