Moje srdcovky

Úvodní strana » Pravidla recenzí a diskuzí na Lékárně.cz

Pravidla recenzí a diskuzí na Lékárně.cz

  1. Do diskuzí a recenzí u produktů může přispívat každý registrovaný návštěvník, jehož příspěvky nejsou v rozporu s těmito pravidly.
  2. Příspěvky v diskuzích u produktu a produktové recenze vyjadřují výhradně názory, zkušenosti a stanoviska jejich autorů a Lékárna.cz nemůže ovlivnit jejich obsah. Proto za ně Lékárna.cz nenese odpovědnost, ale má právo je moderovat nebo mazat.
  3. Uživatelé vkládají recenze a diskuze k produktům zcela samostatně, na základě vlastních zkušeností. Uživatel vložením příspěvku prohlašuje, že je jeho autorem a dává souhlas k jeho zveřejnění.
  4. Není povoleno zveřejňovat příspěvky, které by jakýmkoliv způsobem porušovali zákony ČR nebo propagovali činnosti, které jsou v rozporu s platnou legislativou a dobrými mravy.
  5. Diskutující jsou povinni se vyjadřovat bez vulgarismů a vyvarovat se urážkám nebo zesměšňování ostatních diskutujících.
  6. Do komentářů je zakázáno vkládat reklamu, odkazy, spam a jakýkoliv komerční obsah nesouvisející s předmětem diskuze.
  7. Lékárna.cz si vyhrazuje právo uživateli zakázat přispívání do diskuzí a recenzí, pokud přijde k opakovanému porušení výše stanovených pravidel.
  8. S veškerými osobními údaji je nakládáno podle Zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
  9. Lékárna.cz je oprávněna výše uvedená pravidla měnit, přičemž jakékoliv změny jsou závazné od okamžiku jejich zveřejnění.

 

Platnost pravidel: od 17. 5. 2017

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám