Podrobné informace

Skořicové tobolky obohacené o chrom, zinek, hořčík, kyselinu alfa-lipoovou a další vitamíny.

Informace o produktu

Výrobce: MEDAPREX S.R.O.
Značka: DIASKOR
Kód výrobku: 67494
Kód EAN: 8594071330019
Držitel rozhodnutí: MEDAPREX S.R.O.

Doporučuje Svaz diabetiků ČR
Skořicové tobolky obohacené o chrom, zinek, hořčík, kyselinu alfa-lipoovou a další vitamíny. Diaskor MPX obsahuje vodní skořicový extrakt, který snižuje necitlivost buněk na inzulín v těle.

Doporučené denní dávkování: 2 x denně 1 tobolka

Proč Diaskor MPX a ne „obyčejnou“ skořici?
je zbaven éterických olejů, které skořice obsahuje, a které mohou způsobit alergii nebo podráždění, obsahuje jenom Skořicovník čínský, u kterého byly prokázány antidiabetické účinky.

Recenze (1)

Recenze produktu Diaskor MPX tob.60

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(6) (4)

100 %

vyzkoušel jsem Dialevel, který v počátcích zabíral, ovšem i když jsem také dodržoval přestávky, stal se po asi 5 letém používání neúčinný pro moje onemocnění cukrovkou. Před dvěma-třemi léty jsem se o tomto produktu náhodou dozvěděl, konzultoval jsem s lékařem, který se vyjádřil pozitivně. Myslím si, že diaskor může bez obav používat skoro každá osoba, ovšem doporučuji předchozí poradu s odborníkem. Jak již jsem se zmínil, jistě by mnozí občané přivítali nižší cenu (já jsem již starodůchodce)

  • s produktem jsem velmi spokojený, užívám s přestávkama již delší dobu, při mém onemocnění cukrovkou zabírá účinně při dodržování přestávek
  • myslím si, že je stále dost drahý

Diskuze

Diskuze k produktu Diaskor MPX tob.60

Přidat nový příspěvek do diskuze