Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Články

Zdravé vaření: Jahelník s rebarborou

Pokud jste zvyklí na v troubě pečenou variantu jahelníku, tak vás teď asi překvapím, protože tenhle jahelník zapékat nebudeme. Z jáhel tedy připravíme něco jako takový letní svěží dortík, jehož horní vrstvu můžete vytvořit z jakéhokoliv ovoce, na které zrovna budete mít chuť. My si připravíme rebarborový jahelník. 

ARCHIV

Zápal plic neboli pneumonie. Co to je a jak se léčí

Zápal plic je zánětlivé onemocnění plicní tkáně. Mohou ho způsobovat bakterie, viry, plísně, ale i různé chemické látky nebo alergie. V poslední době se spíš vžil odborný název pneumonie. Přečtěte si, jak vzniká, co vám na něj předepíše lékař a čím můžete léčbu doplnit sami.

ARCHIV

Stravování podle čínské medicíny: jídlo jako lék

Tradiční čínská medicína říká, že jsme zdraví pouze tehdy, když je jin a jang našeho těla v rovnováze. Vnímá jídlo jako lék - správné stravování je základem léčení každé nemoci. Jaké jsou principy jídelníčku podle tradiční čínské medicíny?

ARCHIV

Alavis, kloubní výživa silná jako kůň. A co Barny's?

Alavis je speciální veterinární přípravek pro koně, který má léčit jejich pohybový aparát. Barny's je doplněk stravy určený pro lidi, který vznikl ve spolupráci s Alavisem. Jak je to s jejich složením? To jsme zjistili za vás.

ARCHIV

Běžecký trénink s Lídou: Pár dobrých rad

Předchozí dva články byly takové teoretické. Dnes bych se s vámi proto rád podělil o nějaké ty rady a zkušenosti, které jsem za tu dobu, co běhám, nashromáždil.

ARCHIV

90denní výzva: Jak jsem zhubla 10,7 kilo?

Nikdy by mě nenapadlo, jak se moje tělo může změnit za tři měsíce. A nejen tělo, ale i moje smýšlení a životní styl. Všechno to byly pozitivní změny. Chtěli byste zhubnout taky? Nemám pro vás návod, ale možná inspiraci.

ARCHIV

Alkoholová kalkulačka nebo alkohol tester? Co je spolehlivější?

Zná to téměř každý. Večer jdete na párty, oslavu nebo si jen tak posedět s kamarády do hospůdky, ale brzo ráno potřebujete odjet autem. Víte, kolik piv nebo skleniček vína si můžete dát, abyste už ráno nenadýchali? A čemu věřit - alkohol testeru, nebo alkoholové kalkulačce on-line? Pokusili jsme se to za vás rozluštit.

ARCHIV

Kulinářský rádce pro nemocné

Konečně je na internetu místo, které vychází vstříc potřebám těm, jejichž chutě omezuje nemoc. Nový portál Recept na zdraví.cz obsahuje názory odborníků na téma životosprávy, recepty rozdělené podle diagnóz i praktické rady.

ARCHIV
Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz