Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Výprodej, který zahřeje

Články

Jak ustát chřipkovou epidemii? Dopřejte si vitamínovou bombu

Ruku na srdce, máte ve svém jídelníčku každý den ovoce a zeleninu? Vsadíme se, že většina z vás odpoví NE. Důvodů je hned několik - nestíháme si čerstvou zeleninu kupovat, neumíme ji připravovat, a proto nám nechutná… přitom všechny živiny a vitamíny, které přes den potřebujeme, mohou být obsažené v jedné sklenici čerstvé šťávy. Stačí vědět, jak ji připravit a hlavně z čeho.

ARCHIV

Střevní chřipka

Gastroenteritida, neboli střevní chřipka, je zánětlivé onemocnění žaludku a střev. Akutní gastroenteritida je definována jako změna konzistence stolice na kašovitou nebo tekutou nebo změna frekvence denního počtu stolic.

ARCHIV

Rakytník řešetlákový a imunita dětí

Nástup do škol, školek a chladné počasí představují pro dětský organizmus zátěž. Jejich imunitní systém je křehký a reaguje více nebo méně bouřlivě na infekce, se kterými se setkává. Není proto od věci podpořit obranyschopnost dětského organizmu správnou kombinací vitamínů. A poohlédnout se po jejich přírodních zdrojích.

ARCHIV

Jak přežít silvestra ve zdraví. Připravte se na konec roku a do toho nového vykročte svěží

Vánoce jsou sice svátky klidu, ale pro naše tělo představují pořádnou nálož. Poctivě odpočíváme a náš jídelníček je opravdu pestrý. Knedlíčky, chlebíčky, vanilkové rohlíčky… V nemírném množství nic jiného, než kalorické hřebíčky do rakve. Skutečnou zatěžkávací zkouškou jsou pak silvestrovské oslavy. Jsou ale věci, na které byste neměli zapomínat ani poslední den v roce. A také pro vás máme pár tipů, které vás na Nový rok postaví na nohy!

ARCHIV

Zatočte s nevítanými návštěvníky ve svém těle. Parazity možná trpíte i vy

Jsou tiší, okem prakticky nezjistitelní a ani nevíme, že bychom je mohli mít. O parazitech vás možná ani nenapadlo přemýšlet. V těle nám ale mohou napáchat škody. Paraziti jsou i u lidí častým problémem a nejsou jen doménou domácích mazlíčků, jak si často myslíme. Vyhostěte je ze svého těla jednou provždy.

ARCHIV

90denní výzva: Chci zhubnout 10 kilo

Lezu z metra a rozbíhám se směrem k nástupišti. Mám necelé 4 minuty na to, abych stihla vlak domů na Slovensko. Běžím, pak přecházím do rychlé chůze. V podchodu jsem už úplně vyřízená, ale pořád je naděje...

ARCHIV

Plíseň na nohou - problém, který dokáže potrápit

Ať už si plíseň nohou přineseme z bazénu, kde chodíme bosi, nebo je na vině teplá zimní obuv, kterou nesundáme celý den, musíme se jí rychle zbavit. To ale není zrovna jednoduché. Jak si s plísní na nohou poradit? Pomohou antimykotika z lékárny i babské rady.

ARCHIV

Kulinářský rádce pro nemocné

Konečně je na internetu místo, které vychází vstříc potřebám těm, jejichž chutě omezuje nemoc. Nový portál Recept na zdraví.cz obsahuje názory odborníků na téma životosprávy, recepty rozdělené podle diagnóz i praktické rady.

ARCHIV
Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz