Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Doprava zdarma do Zásilkovny

Články

Zdravé vaření: Bezlepkový makovec s ořechy a jablíčky

Dnešním receptem na makovec budeme pokračovat v bezlepkovém vaření a pečení. Do mé kuchyně si totiž našla cestu kokosová mouka. Chvilku jsem okolo ní sice kroužila bez jediného nápadu, co si s ní počít, ale nakonec jsem moc ráda, že se naše cesty zkřížily.

ARCHIV

Spálová angína

Přidala se k příšerné bolesti v krku ještě vyrážka? Může se jednat o spálovou angínu. Jak s ní zatočit si povíme v našem článku.

ARCHIV

Rakytník řešetlákový a imunita dětí

Nástup do škol, školek a chladné počasí představují pro dětský organizmus zátěž. Jejich imunitní systém je křehký a reaguje více nebo méně bouřlivě na infekce, se kterými se setkává. Není proto od věci podpořit obranyschopnost dětského organizmu správnou kombinací vitamínů. A poohlédnout se po jejich přírodních zdrojích.

ARCHIV

Jak přežít silvestra ve zdraví. Připravte se na konec roku a do toho nového vykročte svěží

Vánoce jsou sice svátky klidu, ale pro naše tělo představují pořádnou nálož. Poctivě odpočíváme a náš jídelníček je opravdu pestrý. Knedlíčky, chlebíčky, vanilkové rohlíčky… V nemírném množství nic jiného, než kalorické hřebíčky do rakve. Skutečnou zatěžkávací zkouškou jsou pak silvestrovské oslavy. Jsou ale věci, na které byste neměli zapomínat ani poslední den v roce. A také pro vás máme pár tipů, které vás na Nový rok postaví na nohy!

ARCHIV

Maminkou: Porod a první dny doma

Všechno, co bylo předtím součástí vašeho každodenního života, je najednou pryč a váš den se skládá z kojení, přebalování, mazlení a utěšování miminka. Všechno je jinak, je to náročné... Ale hlavně krásné!

ARCHIV

Aby trávení nebylo trápení. Objevte novinku DietLAX

Cítíte se někdy přesycení, nadmutí a unavení? Příčinu hledejte ve špatném trávení. Sedavá zaměstnání a nedostatek pohybu mají za následek, že nedokážeme strávit potravu tak, jak bychom měli. A trápení je na světě. Pomůže nový přípravek DietLAX.

ARCHIV

Alkoholová kalkulačka nebo alkohol tester? Co je spolehlivější?

Zná to téměř každý. Večer jdete na párty, oslavu nebo si jen tak posedět s kamarády do hospůdky, ale brzo ráno potřebujete odjet autem. Víte, kolik piv nebo skleniček vína si můžete dát, abyste už ráno nenadýchali? A čemu věřit - alkohol testeru, nebo alkoholové kalkulačce on-line? Pokusili jsme se to za vás rozluštit.

ARCHIV

Kulinářský rádce pro nemocné

Konečně je na internetu místo, které vychází vstříc potřebám těm, jejichž chutě omezuje nemoc. Nový portál Recept na zdraví.cz obsahuje názory odborníků na téma životosprávy, recepty rozdělené podle diagnóz i praktické rady.

ARCHIV
Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz