Podrobné informace

Komplexní a vyvážený multivitamín s minerály pro podporu celkové vitality, správnou funkci imunitního a nervového systému.

Informace o produktu

Výrobce: THERATECH
Značka: THERATECH
Kód výrobku: 45359
Kód EAN: 715124021656
Držitel rozhodnutí: THERATECH

Tato jedinečná kombinace vitamínů, minerálních látek a stopových prvků spolu s echinaceou a koenzymem Q10 + Ginseng výrazně přispívá k normální funkci imunitního systému a je vhodná jako doplněk stravy během zvýšených požadavků lidského těla na vitamíny a minerály.

Vitamín A, B6, B12, C, D, zinek, železo, měď, a selen přispívají k normální funkci imunitního systému.

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Biotin, vitamín B6 a vitamín B12 přispívají k normální psychické činnosti.

Koenzym Q10 se vyskytuje ve velkém množství v srdečním svalu, plících a játrech. Jeho produkce věkem klesá. Imunitní systém je mocná zbraň, kterou naše tělo každý den bojuje s útoky bakterií, virů a dalších protivníků.

Doporučené dávkování

Dospělí 2 kapsle denně, nejlépe spolu s jídlem. Děti od 12 let 1 kapsli denně. Dávku zapijte dostatečným množstvím vody.

Balení obsahuje 100 kapslí.

 

 

 

Recenze (2)

Recenze produktu THERATECH One Daily Multivitamín s minerály + echinacea + Q10 + ginseg 100 kapslí

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(9) (6)

100 %

Bezvadný vitamín bez chemie s minerály a echinaceou proti únavě. Určitě je v pořádku si ho jednou za čas dopřát. Bez chemie.

(10) (7)

100 %

Při nachlazení spolehlivě zabírají na rýmu i kašel - bereme nárazově při obtížích.Výborné jsou i jako prevence proti chřipkám a virózám - stačí užívat obden i méně. Synovi v dětství na doporučení alergoložky tyto vitamíny jako jediné pomohly při opakovaných laryngitidách a zánětech středního ucha. Dceři do týdne vyléčili chronickou rýmu, kterou trpěla asi tři roky téměř nepřetržitě.Opravdu perfektní - doporučuji.

Diskuze

Diskuze k produktu THERATECH One Daily Multivitamín s minerály + echinacea + Q10 + ginseg 100 kapslí

Přidat nový příspěvek do diskuze