BIOMEDICA Ra-vit sirup 250 ml

Doplněk stravy Více o legislativě

Skladem Zítra odešleme, u vás pozítří.

285 Kč (1,14 Kč/ml)

Přidat do oblíbených Potřebuji poradit

Přidejte ještě

BIOMEDICA Ra-vit sirup 250 ml

Kombinovaný vitamínový a enzymový přípravek RaVit přeměňuje homocystein v neškodné látky.

Poruchou v nitrobuněčné metabolizaci vzniká v krvi zvýšená hladina homocysteinu, která je toxická a má přímý vliv na poškození enzymů, poruchy biochemických procesů, vznik volných radikálů, neurotoxicitu, poruchy imunity, genové mutace a další.

Složení

Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides, extrakt) - Energie - tonus - únava. Přirozená obranyschopnost / imunitní systém. Normální stav pokožky. Normální činnost kardiovaskulárního systému. Normální trávení.

Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra, extrakt) - Normální trávení

Grapefruit (Citroník rajský, Citrus paradisi, extrakt ze zrn a dužiny) - Přirozená obranyschopnost

Vitamín B2 (riboflavin) - Pokud je v jedné dávce alespoň 0,24 mg vitaminu B2, tak lze tvrdit: Přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Přispívá k udržení normálního stavu sliznic. Přispívá k udržení normálních červených krvinek .Přispívá k udržení normálního stavu pokožky. Přispívá k udržení normálního stavu zraku. Přispívá k normálnímu metabolismu železa. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) - Pokud je v jedné dávce alespoň 0,3 mg vitaminu B6, tak lze tvrdit: Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu. Přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu. Přispívá k normální psychické činnost. Přispívá k normální tvorbě červených krvinek. Přispívá k normální funkci imunitního systému. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Přispívá k regulaci hormonální aktivity. Přispívá k normální syntéze cysteinu.

Vitamín B12 (kyanokobalamin, kobalamin) - Pokud je v jedné dávce alespoň 0,15 μg vitaminu B12, tak lze tvrdit: Přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu. Přispívá k normální psychické činnosti. Přispívá k normální tvorbě červených krvinek. Přispívá k normální funkci imunitního systému. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Podílí se na procesu dělení buněk. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Kyselina listová (vitamín B9, kyselina pteroylmonoglutamová, folát) - Přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Přispívá k normální syntéze aminokyselin. Přispívá k normální krvetvorbě. Přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu. Přispívá k normální psychické činnosti. Přispívá k normální funkci imunitního systému. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Podílí se na procesu dělení buněk.

Doplňkový příjem kyseliny listové (min 400 μg v denní dávce) zvyšuje u těhotných žen reprodukčním věku hladinu folátu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu. Příznivého účinku se dosáhne při doplňkovém denním příjmu kyseliny listové 400 μg v době nejméně od jednoho měsíce před početím a do tří měsíců po početí.

Přídatné látky

Invertovaný sirup, voda, pomerančová silice.

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let 10 ml 1-2x denně. Děti 3-12 let 10 ml denně. Doporučené ředění vodou nebo jiným nápojem je 1:15. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.

Balení obsahuje 250 ml.

Informace o produktu

Značka:
Kód výrobku:
26819
Kód EAN:
8594002390051
Držitel rozhodnutí:

BIOMEDICA Ra-vit sirup 250 ml

100 %

100 %
objednávám pravidelně,je výborný

doporučuji

BIOMEDICA Ra-vit sirup 250 ml

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Přidat nový příspěvek do diskuze

Mohlo by vás zajímat

Lékárna.cz
Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více