Oblíbené položky

Úvodní strana » Trápí mě » Trávení » Zácpa

Zácpa

Trávicí problém, který potkal každého z nás, aniž by si to byl člověk zrovna uvědomil. Zácpa se totiž může projevit vyjímečně, jako např. následek nějakého léku či požité potraviny. V takovýchto případech většinou sama odezní a jedná se pouze o dočasnou záležitost.

Závažnější je však situace, kdy se zácpa opakuje. V takových případech nám může nejenže komplikovat život, může nám však nepříznivě ovlivnit zdravotní stav, pokud podceníme její léčbu.

Kde hledat původce?

Příčinou zácpy může být nevhodná strava, nedostatečný pitný režim, stejně tak málo pohybu nebo nadměrný stres. Zdravotní komplikace spojené se zácpou není radno podceňovat, ve vážných případech je nezbytné navštívit lékaře.

Existují však účinné prostředky, které nám s touto občasnou nepříjemností pomohou:

  • Tabletky působí bezbolestně na peristaltiku střev a zajistí tak vyloučení stolice a plynů.
  • Přírodní řešení pro zablokovaná střeva nabízí Šaratica, pomáhala už našim prapředkům a po vypití určitě pomůže i vám. Je vhodná i pro diabetiky a je vhodná i k přirozené očistě těla.
  • Pro dospělé, těhotné a kojící ženy, pro malé děti i pro kojence se nabízí snadné řešení - glycerinové čípky. Snadná aplikace a účinnost přímo v místě potíží zajistí rychlou úlevu.

Pokud zažívacími obtížemi trpí váš novorozenec či dítě kojeneckého věku a chcete mu pomoci co nejjednodušším způsobem, pak zvolte speciální kojeneckou výživu se sníženým obsahem laktózy. Její speciální složení pomůže od zácpy, nadýmání a průjmu.

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám
Značka:
Všechny

Rozbalit filtr

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám