Úvodní strana Zdraví a léky Zdravotnické potřeby Zdravotnické testy Drogové testy

Drogové testy

Drogové testy slouží k rychlému zjištění přítomnosti drog v lidké moči. Testy jsou vhodné pro screeningové vyšetření moči na heroin a jiné opiáty, THC (marihuana, hašiš, canabis), metamfetaminy (extéze, pervitin a jiné).

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Drogové testy - detailní popis

Drogový test je rychlý imunochromatografický test na principu těhotenského testu pro kvalitativní stanovení drogových metabolitů v lidské moči.

Na lekarna.cz najdete různé značky testů

  • 1STEPBIOTEST - Testy na 10 drog z moči, testy ze slin na pervitin, marihuanu 
  • ALFA SCIENTIFIC - Rychlý jednostupňový kontrolní test pro zjištění Marihuany, opiátů, Kokainu, methamphetaminu (pervitin), extáze, amphetaminu.
  • ELISABETH PHARMACON - Testy je vhodné pro screeningové vyšetření moči na Extázi, Pervitin a jiné metamfetaminy.
  • IVD BIOTECH - Rychlý a citlivý test pro kvalitní detekci metamfetaminu,
  • MORWELL - Testovací proužek je jednoduchý jednokrokový imunochromatografický test k rychlé kvalitativní detekci následující drogy: THC a jeho metabolity.

Doplňkový sortiment

Lekarna,cz nabízí také další testy, jako jsou HIV, lihometry, testy infekcí, testy na intoleranci potravin.

TIP! Potřebujete zjistit, zda můžete usednout za volant a nepřijít o řidičské oprávnění? Použijte alkohol testr a hned víte, na čem jste. Analyzéry alkoholu-alkohol testry slouží k orientačnímu zobrazení obsahu alkoholu v dechu, ale i ve slinách. Detekce obsahu alkoholu ve slinách umožňuje i přibližný odhad relativního obsahu alkoholu v krvi.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka