Podrobné informace

Spirulina Barley působí na imunitu a detoxikaci organismu.

Informace o produktu

Výrobce: ENERGY
Značka: ENERGY
Kód výrobku: 109395
Kód EAN: 8594069933536
Držitel rozhodnutí: ENERGY

Spirulina Barley je bioinformační přípravek obsahující kombinaci sladkovodní řasy Spirulina a extraktu z mladého ječmene. Spirulina je bohatá na rostlinné bílkoviny, beta-karoten, železo, vitamín B12, vzácnou esenciální mastnou kyselinu GLA a nabízí pozoruhodnou škálu vitamínů, minerálů a živin. Extrakt z mladého ječmene je získáván z rostlinek šetrně sklízených v období raného růstu (do výšky 15 cm nad zemí), kdy rostlina čerpá z půdy a ze vzduchu nejvíce účinných látek. Obsahuje celé spektrum živých enzymů, nezbytných pro správné fungování celého organismu a jeho acidobazickou rovnováhu. Je též bohatý na vitamíny, minerály a aminokyseliny ve formě, která je v organismu snadno využitelná.

Použití produktu

Spirulina Barley je díky své vysoké nutriční hodnotě vhodná jako každodenní doplněk zdravého jídelníčku. Dodává tělu potřebné látky a unikátním způsobem ukládá svou energii jako čistý glykogen, jejž může tělo okamžitě přeměnit na více výkonu a životní síly. Pomáhá stimulovat organismus a uvádí jej do stavu, v němž může optimálně využít svůj energetický systém. Vhodně se proto uplatňuje i při redukci váhy.

Složení

sladkovodní řasa Spirulina , extrakt z mladého ječmene. Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící frekvence podkorových center mozku regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a k vyvolání zpětného regeneračního procesu.

Doporučené dávkování

2 tablety 1–3x denně. Po třech týdnech užívání doporučujeme jeden týden pauzu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Při užívání tohoto produktu je nutné dodržovat dostatečný pitný režim.

Věnujte pozornost

Výrobek není určen pro děti! Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen osobám přecitlivělým na chlorofyl a ječmen. Nevhodné pro fenylketonuriky. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10–25 °C, a chraňte před mrazem. Uchovávejte v originálním skleněném obalu!

Recenze (1)

Recenze produktu ENERGY Spirulina Barley 200 tablet

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (4)

100 %

Prijemna forma pro uzivani jecmene

Diskuze

Diskuze k produktu ENERGY Spirulina Barley 200 tablet

Přidat nový příspěvek do diskuze