Podrobné informace

Müsli tyčinky CORNY jsou ideální snack při sportování, při práci, do školy nebo na cesty, zkrátka vždy, když potřebujete doplnit energii.

Informace o produktu

Výrobce: EMCO
Značka: CORNY
Kód výrobku: 558
Kód EAN: 4011800560010
Držitel rozhodnutí: EMCO

CORNY tyčinky
CORNY jsou chutné, ne tak sladké a není po nich žízeň. Jsou ideálním zdrojem energie po celý den. CORNY se oproti sladkým tyčinkám v teple méně rozpouštějí a díky praktickému balení jsou vždy po ruce.

Obsah kalorií
Jedna 25 gramová müsli tyčinka CORNY má přibližně 100-140 kcal. Oproti tomu klasické čokoládové tyčinky jsou mnohem více kalorické, přičemž mají podstatně méně sacharidů.

Müsli tyčinky CORNY jsou lehký snack, který obsahuje mimo bílkovin, tuků a sacharidů, důležitou vlákninu, vitamíny, minerály a stopové prvky. Oproti tomu čokoládové tyčinky se skládají z tuku, cukru a kakaové hmoty.

Chuť a kvalita
Chuť a kvalita müsli tyčinek závisí na výrobním postupu a použitých surovinách. CORNY se vyrábějí z vysoce hodnotné směsi surovin - hlavně obilí, ovoce, medu a ořechů. Jsou bohatým zdrojem živin, vitamínů, minerálních látek a stopových prvků.

CORNY obsahují tolik důležitou vlákninu prospívající lidskému organismu obnovou střevní mikroflóry. Oproti čokoládovým tyčinkám jsou CORNY z hlediska výživy jednoznačně zdravější, neboť v sobě spojují pozitiva bílkovin, tuků a sacharidů. Čokoládové tyčinky se skládají především z tuku, cukru a kakaové hmoty. Díky velkému množství jednoduchých cukrů dodají tělu sice rychle energii, ale ta dlouho nevydrží. Vzniká tak pouze velmi krátkodobý pocit nasycení.

CORNY jsou díky vyváženému složení zdrojem dlouho a rovnoměrně se uvolňující energie. Vedle jednoduchých sacharidů obsahují přibližně stejně velký podíl komplexních sacharidů, které tělo zpracovává postupně. Člověk je tedy zásoben energií déle a pocit hladu je časově oddálen. Tento pomalý a postupný proces trávení namáhá tělo podstatně méně než rychlé trávení.

Recenze (2)

Recenze produktu Corny tyčinka Müsli jogurtová 25 g

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 70 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (2)

80 %

(2) (2)

60 %

Diskuze

Diskuze k produktu Corny tyčinka Müsli jogurtová 25 g

Přidat nový příspěvek do diskuze