Lékárna.cz

Lenka Kolková

Magazín

První časopis jsem vyrobila už na základní škole, logicky pak jedny z mých prvních pracovních kroků vedly do "Bravíčka". Přes odbočku k tématům o bydlení jsem se zhruba před pěti lety dostala ke psaní o zdraví a zdravém životním stylu. Což mi absolutně sedí, protože se tak sama snažím žít. A jinak... Když zrovna necvičím jógu, což je skoro pořád, tak ráda cestuji, v zimě se proháním na snowboardu a v létě na paddleboardu, v lepším případě na surfu. Jo a také mám dva báječné a zlobivé syny.

Lenka Kolková

Je CBD olej opravdu tak výjimečný? K čemu je vhodný? A co je to endokanabinoidní systém? Prozradíme vám odpovědi nejen na tyto otázky.

více

Prozradíme vám, co přesně se skrývá za tajemným názvem dračí krev a k čemu se tato substance hodí.

více

Mlsat se dá i zdravě. Připravte dětem do školy nebo na rodinný výlet vydatnou svačinku nabitou energií a bohatou na vitamíny, minerály a mastné kyseliny. Pojďme na to.

více

Bolí, pálí, jsou nevzhledné, otravné a naše populace se údajně dělí na lidi, kteří je mívají a na ty, kteří je ani nikdy mít nebudou. Řeč je o aftech, malých vřídcích, které dokáží člověka pořádně…

více

Inkontinence neboli samovolný únik moči, jednoduše ztráta kontroly nad močovým měchýřem trápí až desetinu obyvatel ČR. Přesto je pro většinu z nich velkým společenským tabu, které často nechtějí…

více

Kuskus vaříme většinou na slano, ale skvěle chutná i nasladko. Poradíme vám, jak si udělat rychlou, zdravou a chutnou snídani nebo lehkou svačinu.

více

Prozradíme vám, proč by echinacea neměla chybět v žádné domácí bylinkové lékárničce a také kde všude může najít uplatnění.

více

Vysvětlíme vám, jak se projevuje zánět žaludku, jak se dá léčit a také poradíme jak tomuto stavu předcházet.

více

Co je to roztroušená skleróza, jaké jsou její nejčastější projevy, jak se dají mírnit a jaké má toto onemocnění prognózy.

více

Ať už se vyhýbáte lepku protože trpíte celiakií nebo jen máte pocit, že gluten vašemu organismu neprospívá, poradíme vám, jak se zorientovat v bezlepkových moukách a také přidáme pár zajímavých a…

více

Vysvětlíme vám, co se skrývá za sportovci tak často skloňovaným kreatinem a také vám prozradíme, k čemu se tato látka hodí.

více

Vysvětlíme vám, jak rozpoznat rotavirovou infekci, jak ji léčit a také jak jí účinně předcházet.

více
Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.