Podrobné informace

Blahodárně působí na peristaltiku střev. Neobsahuje přidanou vodu, alkohol, zahušťovadla a cukry. Vysoká čistota - 99,42%. Bez obsahu aloinu.

Informace o produktu

Výrobce: Dr.Popov s.r.o.
Značka: DR.POPOV
Kód výrobku: 73609
Kód EAN: 8595058902533
Držitel rozhodnutí: Dr.Popov s.r.o.

Aloe Vera gel je šťáva lisovaná zastudena z čerstvých listů Aloe Vera, které zrály po dobu minimálně pěti let. Pro přípravu gelu se používají pouze vnitřní části listů, trny a tvrdé slupky jsou ručně odstraňovány. Šťáva není ředěna vodou ani doslazována či barvena.

Aloe Vera (Aloe Barbadensis Miller) je suchomilná sukulentní rostlina, původně pocházející ze subtropické Afriky. Patří k nejdéle známým léčivým rostlinám vůbec, užívala se již ve Starém Egyptě a Řecku pro svoje hojivé a antibakteriální účinky.

Šťáva není nikterak ředěna vodou, doslazována, barvena a neobsahuje alkohol. Ke zpracování dochází přímo v blízkosti plantáží ve Venezuele. K lisování šťávy se používá postup za studena, čímž se zachovají veškeré blahodárné účinky šťávy.

Tím, že se při lisování nepoužívají slupky listů, získává se gel bez obsahu aloinu (vysoce projímavá hořká látka). Tento typ gelu, který je minimálně znečištěn aloinem, má při pravidelném užívání vynikající účinky na zdraví. Právě tento typ gelu dodává na český trh firma Dr.Popov s.r.o.

Způsob užití:
Nejlepších výsledků se dosáhne dlouhodobým užíváním.

Šťáva (gel) se užívá buď neředěná ve dvou až třech porcích denně (tj. 3 – 5 polévkových lžic) nebo je možné ji naředit vodu, popř. přisladit medem.

Výrobek není vhodný pro děti těhotné a kojící ženy.

Recenze (6)

Recenze produktu DR. POPOV Aloe Vera gel 500 ml

Recenze od 6 uživatelů s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(6) (8)

20 %

nemohu doporučit

  • nic
  • vysoká cena, nízká kvalita, hořký, v této ceně bych čekal
  • 99%ní gel nikoliv šťávu

(8) (4)

100 %

(8) (5)

100 %

(8) (4)

100 %

vynikající produkt, za dostupnou cenu

  • několik let osobně odzkoušená kvalita
  • cena
  • balení

(7) (4)

60 %

(9) (7)

100 %

Diskuze (2)

Diskuze k produktu DR. POPOV Aloe Vera gel 500 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(0) (0) (0) 16/11/2017

Markéta Z. - Složení

Kde je uvedeno složení??

Vstoupit do diskuze

(7) (6) (0) 16/12/2013

Hana K. - špatná kvalita výrobku

nechápu, proč se tento výrobek prodává pod nápisem aloe vera gel, neboť s gelem nemá nic společného, je to šťáva odporné chuti a do kvalitního aloe vera gelu má hodně daleko. Myslím, že by se tento produkt vůbec neměl dostat na trh, rozhodně ho nikomu nedoporučím. Zkusili jste Alo vera gel od firmy LR, drahé , ale opravdový gel.

Vstoupit do diskuze