Podrobné informace

Šťáva z aloe 99,7 % čisté šťávy. Aloe obsahuje více než 200 aktivních složek. Silně působí na živé buňky a zabezpečují jejich správnou funkci.

Informace o produktu

Výrobce: Kanu
Značka: PHARMA ACTIV
Kód výrobku: 31091
Kód EAN: 5905094645036
Držitel rozhodnutí: Kanu

Trpíte pocitem plnosti, nadýmáním, nevolností a překyselením žaludku? Míváte pálení žáhy a trpíte zácpou? Častý výskyt uvedených problémů svědčí o tom, že Vaše trávicí ústrojí potřebuje podporu. Každodenní pití šťávy z aloe může napomoci v řešení některých problémů.

Šťáva z aloe:

  • působí na trávicí ústrojí
  • organismus

Aloe obsahuje více než 200 aktivních složek. Nejdůležitější z nich jsou polysacharidy s dlouhým řetězcem, které silně působí na živé buňky, zabezpečují jejich správnou funkci. Tyto výjimečné polysacharidy jsou dirigentem v orchestru ostatních složek aloe, neboť jim určují sled působení a modelují jejich reakce, a díky tomu dochází k jejich ideální součinnosti. Polysacharidy se považují za imunostimulátory rostlinného původu.

Šťáva z aloe získala certifikát kvality udělený International Aloe Science Council, který je výrazem uznání mezinárodního kolektivu odborníků a symbolem čistoty a nejvyšší kvality výrobku. Tato značka potvrzuje skutečnost, že naše šťáva z aloe s pozitivním výsledkem prošla řadou přísných a profesionálních testů a zkoušek. Certifikát IASC je jedinou zárukou nejvyšší jakosti výrobků z aloe, která je uznávána na světovém trhu.

Díky vhodné konzistenci se naše šťáva z aloe vstřebává velmi rychle, dokonce 4 x rychleji než voda a bleskově proniká pokožkou, sliznicemi a svaly. Složky šťávy jsou přírodního původu, proto je organismus může snadno identifikovat a rychle přijmout. Lidské buňky jsou navíc schopné vybrat ze široké škály účinných složek šťávy ty, které jim dodají potřebné příznivé látky.

Použití šťávy z aloe

Doporučuje se užívání 50 ml (5 lžiček) šťávy z aloe denně. Tuto dávku lze rozdělit na 2 nebo 3 díly, které je nutné pít 2 x nebo 3 x denně, nejlépe jednu hodinu před jídlem. Šťávu z aloe je možné také aplikovat přímo na pokožku.

Recenze (16)

Recenze produktu PHARMA ACTIV Aloe 1000 ml

Recenze od 16 uživatelů s celkovým hodnocením 67 %.

Přidat recenzi produktu

(6) (5)

80 %

(6) (6)

40 %

v zložení i benzoan sodný, ktorý v popisu nie je uvedený :(

(5) (6)

0 %

Produkt mám poprvé,ještě nemám spotřebovaný

(4) (6)

60 %

(4) (6)

60 %

(5) (4)

100 %

(4) (6)

80 %

Je to 100% produkt pro zdraví.

  • Jsem velice spokojený s kvalitou obchodu.

(5) (6)

80 %

opravdu vhodný pro diabetiky

(5) (6)

40 %

zatím nevím, užívám krátkou dobu, bylo mi to doporučeno známou lékařkou

(6) (6)

0 %

zde není v žádném případě obsah aloe 97% je to jen nějaká odražená voda kolem aloe to ani nešlo.

  • nízká cena
  • nízka cena odpovídá nulové hodnotě aloe

Diskuze

Diskuze k produktu PHARMA ACTIV Aloe 1000 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze