Oblíbené položky

Úvodní strana » Trápí mě » Nervová soustava » Poruchy spánku

Poruchy spánku

Spánek je jednou z nejdůležitějších a také nejpříjemnějších činností lidí. Je-­li člověk odpočatý, lépe odolává náročným situacím, bystřeji a rychleji reaguje a hlavně má lepší náladu. Pokud spánek nepřichází v pravidelných intervalech a dostatečné délce, pak celý organismus nutně strádá.

Čím spánek přivoláte?

Dobré a špatné spaní od sebe mnohdy dělí jen velmi tenká hranice. Někdy stačí změnit polohu postele, vyměnit polštář nebo pustit do ložnice čerstvý vzduch. Pokud nezabírá změna prostředí, ani počítání oveček, pak je třeba na spaní hledat něco konkrétnější a hlavně ověřeného.

  • Jako první mohou pomoci bylinky, v prvé řadě čaj z Meduňky, která zachránila už nejednoho nespavce. Hned v těsném závěsu se s účinností drží kozlíku lékařského a mučenka – jejich spojení najdete v doplňku stravy GS Dormian
  • Rychle působí také uvolňující Bachovy kapky na spaní. I s dalšími produkty Bachových esencí a kapek se budete cítit příjemně a klidně.
  • Zbavit se stresu, který mnohdy brání uvolnění mysli a následnému sklouznutí do říše snů, pomohou kapsle Calmin. Z bylinek pak třezalka a heřmánek. 
Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám
Značka:
Všechny

Rozbalit filtr

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám