Podrobné informace

Výživový doplněk pro ochranu jater, antioxidant.

Informace o produktu

Výrobce: STARLIFE
Značka: STARLIFE
Kód výrobku: 352317
Kód EAN: 8594157540851
Držitel rozhodnutí: STARLIFE

PROTECT LIVER je formule speciálně sestavená z bylin a nutrietů, vhodný pro naše zdraví. Obsahuje Ostropestřec mariánský, který se skládá mimo jiné z taraxacinu, třísloviny, sliz a inulinu a jeho nejvýznamnější úloha spočívá v účinné podpoře funkci jater.

Jak Protect účinkuje

  • Pomáhá chránit játra před škodlivým vlivem životního prostředí a výrazně ovlivňuje jejich pozitivní činnost související s odstraňováním škodlivých toxinů.
  • blahodárný vliv i na funkci močového měchýře a dolních močových cest. Napomáhá jejich detoxikaci a uplatňuje zde mírný spasmolytický a hepatoprotektivní účinek.
  • Ovlivňuje také správné fungování trávicí soustavy, zejména žlučníku a jeho antioxidační aktivita posiluje celý organismus i proti přecitlivělosti (alergiím). Je vhodný v rekonvalescencích, hlavně po prodělané žloutence.
  • Přidané antioxidanty vitamin C, vitamin E a beta-karoten jsou nezbytné pro udržení zdravých tkání a jako součást obranyschopnosti celého organismu. Vhodně doplňují bylinné složky.

Složení v jedné tabletě

Cnicus benedictus (benedikt lékařský, extrakt z natě) 176 mg, Taraxacum officinale (smetanka lékařská, extrakt z kořene) 76 mg, Silybum marianum (ostropestřec mariánský, extrakt z plodu - nažky) 70 mg, vitamin C 26 mg (32,5 % DDD), vitamin E (tokoferol) 10,5 mg (87,5 % DDD), beta-karoten 498 g.

Doporučené dávkování

1 tableta 2 x denně s jídlem. Není určeno pro děti do 3 let.

Recenze

Recenze produktu STARLIFE Protect Star 60 tablet

Diskuze

Diskuze k produktu STARLIFE Protect Star 60 tablet

Přidat nový příspěvek do diskuze