Podrobné informace

Udělejte radost svým blízkým dárkem plným zdraví. Kombinace 100% přírodních produktů z goji juice 750 ml + Goji sušené plody BIO 250 g

Informace o produktu

Výrobce: ALBIXON a.s.
Značka: HIMALYO
Produktová řada: Předvánoční výprodej
Kód výrobku: 361206
Kód EAN: 8594182730166
Držitel rozhodnutí: ALBIXON a.s.

Dárkový set Himalyo v exkluzivním designu obsahuje 100% přírodní produkty Goji Original v té nejvyšší kvalitě! V setu se snoubí síla vitamínů a minerálů s praktickými doplňky pro jejich uskladnění či přímou konzumaci.

Obsah setu

  • 750 ml Goji Original 100% juice
  • 250 g Goji sušené plody Exclusive
  • skleněná dóza s bambusovým víčkem
  • 2 skleničky
  • bambusová lžička
  • DVD a leták

Goji Original 100% juice 750 ml

Goji juice je 100% nápoj lisovaný ze zralých a hlavně zdravých plodů kustovnice čínské obsahující velké množství vitamínů, minerálů a antioxidantů. Tyto plody jsou sbírány ručně, poté pečlivě tříděny a ihned za studena lisovány a stáčeny v ochranné atmosféře bez konzervace, přídavných látek a zahušťovadel. 

Na výrobu jednoho litru juice je použito 6 kg výběrových plodů.

Čirá láhev vám umožní zkontrolovat si kvalitu nápoje. Rozvrstvení džusu je přirozený jev živé tekutiny neovlivněné zahušťovadly.

Doporučená denní dávka: Už pouhých 25 ml plně pokryje vaši vhodnou denní dávku antioxidantů, vitamínů a minerálů.

Další důležité informace: Před použitím lahev vždy protřepejte. Nekonzumujte nápoj přímo z lahve. Ideální k pravidelné, každodenní konzumaci pro celou rodinu, vyjma dětí do 3 let. Uchovávejte v chladu a temnu, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Otevřená lahev může vydržet v lednici (do teploty 5 °C) déle než 2 měsíce, doporučujeme ale konzumaci do 30 dnů po otevření.

Země původu: Čína - provincie Ningxia.

Goji sušené plody Exclusive 250 g

Tyto sušené plody kustovnice čínské v BIO kvalitě ideálně doplní váš jídelníček o obsažené živiny a také jej zpestří o zajímavou chuť. Plody se vyznačují nasládlou chutí a lze je podle vaší chuti přidávat do salátů, kaší, müsli a dalších pokrmů. 

Nutriční hodnoty ve 100 g: Sacharidy - 49,3 g, Bílkoviny - 12,6 g Sodík - 0,37 g, Vitamín A - 1498 μg, Vitamín C - 32,8 mg, Vitamín E - 5,8 mg, Vápník - 85 mg, Přiměřená denní dávka je 30 g (malá hrst).

Země původu: Čína - provincie Ningxia.

Recenze

Recenze produktu HIMALYO Luxusní dárkový set Goji

Diskuze

Diskuze k produktu HIMALYO Luxusní dárkový set Goji

Přidat nový příspěvek do diskuze