Lékárna.cz
Hledat

Mgr. Anna Jarošová

Magazín

„Chceš-li se zbavit strachu, musíš udělat to, čeho se bojíš.“

Jmenuji se Anička a už od mala jsem si hledala svou vlastní cestu. Baví mě tvoření – od malování, focení,
psaní až po grafiku. Mým každodenním společníkem jsou slova a příběhy v podobě knih, jelikož jsem
vášnivým knihomolem. Mojí druhou vášní je aktivní životní styl, cestování a sport. Miluju Itálii, italské
jídlo a kafe!
V létě běhám pěšky po horách a v zimě na lyžích. Každodenní přebytek energie vypouštím na
jumpingu, při joggingu nebo na squashi. Skvěle se zrelaxuji při józe, ať už klasické nebo acroyoze.
Osobní život mi zpestřují dva pejsci, rodina a přátelé.

Mgr. Anna Jarošová

S nepříjemnými příznaky tohoto onemocnění se potýká až 10 % dětí ve věku 3-7 let. Jak toto kožní onemocnění rozeznat, léčit a jak…

více

Jedná se o onemocnění, projevující se zánětem hrtanu a trpí na něj jak dospělí, tak děti. Laryngitida není většinou nebezpečná, ale přesto se vyplatí vědět, jak se projevuje a jak jí předcházet.

více

Opalujte se zdravě! Máme pro vás tipy a rady na bezpečné a dlouhotrvající opálení bez spálení.

více

Alergie na pyl je nepříjemná věc. Její příznaky se v jarních a letních měsících týkají v dnešní době každého druhého jedince. Poradíme vám jak ji rozpoznat a účinné se proti ní bránit.

více

Založit rodinu je velké rozhodnutí. S plánovanou změnou by měli souhlasit oba partneři, přijmout zodpovědnost a promluvit si otevřeně o otázkách plodnosti. Přinášíme vám základní informace o ženském…

více

S jarem se neprobouzí nejen příroda, ale i nevítaní hosté – parazité. Poradíme vám jak parazitům v těle mazlíčků předcházet a jaká používat antiparazitika.

více

Naše pleť v zimě dostává opravdu pořádně zabrat. Poradíme vám, jak o ni pečovat, a vyhnout se tak popraskání.

více

Vymeťte "pavučiny" z organismu. Detoxikací získáte skvělý pocit, lépe fungující a čistší organismus a energii. Poradíme vám, jak na to.

více

Otužování je v poslední době velkým hitem a to hlavně proto, že podporuje imunitu, psychiku a celkové zdraví. Chystáte se začít s otužováním a nevíte jak? Sepsali jsme pro vás pár rad a tipů, které…

více

Patříte mezi milovníky venkovních nebo vnitřních sportů a nosíte brýle, které vás ve vašem koníčku limitují? Máme pro vás řešení. Vyzkoušejte kontaktní čočky. Poradíme vám, jaké si vybrat a na co si…

více

Co je to stres, jaké typy stresu známe a jak mu čelit? Náš článek berte jako inspiraci. Rozhodně bychom vás nechtěli ještě více vystresovat z toho, pokud něco u uvedených tipů a rad neděláte :-)

více

Marně vyhlížíte svou ztracenou fyzičku? Léto je ideální doba přestat lelkovat, zvednout se z gauče a začít aktivně sportovat. Poradíme vám, jak začít a na co si dát pozor.

více

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.