Oblíbené položky

Úvodní strana » Péče pro krásu a osobní hygienu » Přípravky na ústní hygienu » Zubní kartáčky » Speciální zubní kartáčky

SIGNAL zubní kartáček AIR Precision 1 ks

Kód výrobku: 64693
Zubní kartáček s revolučním vzduchovým polštářem.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - SIGNAL zubní kartáček AIR Precision 1 ks

Zubní kartáček s revolučním vzduchovým polštářem.

Informace o produktu

Výrobce: UNILEVER
Značka: SIGNAL
Kód výrobku: 64693
Kód EAN: 8717163032466
Držitel rozhodnutí: UNILEVER

Užití
Signál AIR Precission je vůbec první kartáček, který pracuje na základě vzduchového systému. Jeho štětiny jsou ve svazcích zasazené do vzduchového polštáře, díky tomu se pohybují nezávisle a skvěle se přizpůsobují zubům a dásním. Kartáček je vysoce efektivní při čištění a odstraňování plaku ze všech plošek a nerovností zubů a jeho štětiny lépe pronikají do mezizubních prostor.

Čištění zubů dvakrát denně je základem správné péče o zuby. Ale jde také o správnou techniku, kvalitní zubní kartáček a jeho včasnou výměnu za nový. Opotřebovaný kartáček s odstávajícími štětinami nejen že není účinný, ale dokonce nám může uškodit - množí se v něm bakterie a odstávající štětiny mohou poranit dásně.

Obecně platí, že bychom měli kartáček vyměnit ještě dříve, než jeho štětiny (vlákna) začnou odstávat do stran. Poté se jeho čistící schopnost snižuje a může dráždit nebo dokonce poranit dásně. Běžný zubní kartáček vydrží funkční 2 až 3 měsíce a neexistuje péče ani technologie výroby, která by jeho životnost prodloužila.

V souvislosti s dobou používání a při nesprávném zacházení kartáček navíc osidlují mikroorganismy a bakterie. Značka Signál ve spolupráci se Státním zdravotní ústavem v Praze uskutečnila výzkum na obsah nežádoucích mikroorganismů a bakterií na kartáčcích v souvislosti s dobou jejich používání. V kartáčcích, které byly používány tři měsíce, se vyskytovalo o 15 % více bakterií než v kartáčcích, které byly používány po dobu dvou měsíců.

Jak se správně starat o kartáček?
Za všech okolností používejte pouze svůj kartáček a nepůjčujte ho ani svým blízkým. Kartáček uchovávejte v samostatném kelímku (nebude tak docházek ke kontaktu s kartáčkem partnera nebo dalších členů rodiny).

Po každém použití kartáček pečlivě propláchněte teplou vodou a poté nechte dobře oschnout. Pokud cestujete, používejte pouzdro, nebo krytky štětin prodávané s některými zubními kartáčky, před uzavřením do pouzdra je dobré nechat kartáček opět dobře proschnout. Kartáček vyměňte po každé prodělané infekční nemoci.

Recenze

Recenze produktu SIGNAL zubní kartáček AIR Precision 1 ks

Diskuze

Diskuze k produktu SIGNAL zubní kartáček AIR Precision 1 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám