Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Týden šílených slev

SIGNAL zubní kartáček AIR Precision 1 ks

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
SIGNAL zubní kartáček AIR Precision 1 ks
Zubní kartáček s revolučním vzduchovým polštářem. Více informací
Kód výrobku: 64693
Cena s DPH: 94 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku SIGNAL zubní kartáček AIR Precision 1 ks

Užití
Signál AIR Precission je vůbec první kartáček, který pracuje na základě vzduchového systému. Jeho štětiny jsou ve svazcích zasazené do vzduchového polštáře, díky tomu se pohybují nezávisle a skvěle se přizpůsobují zubům a dásním. Kartáček je vysoce efektivní při čištění a odstraňování plaku ze všech plošek a nerovností zubů a jeho štětiny lépe pronikají do mezizubních prostor.

Čištění zubů dvakrát denně je základem správné péče o zuby. Ale jde také o správnou techniku, kvalitní zubní kartáček a jeho včasnou výměnu za nový. Opotřebovaný kartáček s odstávajícími štětinami nejen že není účinný, ale dokonce nám může uškodit - množí se v něm bakterie a odstávající štětiny mohou poranit dásně.

Obecně platí, že bychom měli kartáček vyměnit ještě dříve, než jeho štětiny (vlákna) začnou odstávat do stran. Poté se jeho čistící schopnost snižuje a může dráždit nebo dokonce poranit dásně. Běžný zubní kartáček vydrží funkční 2 až 3 měsíce a neexistuje péče ani technologie výroby, která by jeho životnost prodloužila.

V souvislosti s dobou používání a při nesprávném zacházení kartáček navíc osidlují mikroorganismy a bakterie. Značka Signál ve spolupráci se Státním zdravotní ústavem v Praze uskutečnila výzkum na obsah nežádoucích mikroorganismů a bakterií na kartáčcích v souvislosti s dobou jejich používání. V kartáčcích, které byly používány tři měsíce, se vyskytovalo o 15 % více bakterií než v kartáčcích, které byly používány po dobu dvou měsíců.

Jak se správně starat o kartáček?
Za všech okolností používejte pouze svůj kartáček a nepůjčujte ho ani svým blízkým. Kartáček uchovávejte v samostatném kelímku (nebude tak docházek ke kontaktu s kartáčkem partnera nebo dalších členů rodiny).

Po každém použití kartáček pečlivě propláchněte teplou vodou a poté nechte dobře oschnout. Pokud cestujete, používejte pouzdro, nebo krytky štětin prodávané s některými zubními kartáčky, před uzavřením do pouzdra je dobré nechat kartáček opět dobře proschnout. Kartáček vyměňte po každé prodělané infekční nemoci.

Potřebujete odbornou radu?
Zeptejte se lékárníka

Mgr. Pavla Horáková
466 444 233

Po - Pá 8 - 17 h
lekarnik@lekarna.cz

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz