Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

SIGNAL zubní kartáček AIR Precision 1 ks

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
SIGNAL zubní kartáček AIR Precision 1 ks
Zubní kartáček s revolučním vzduchovým polštářem. Více informací
Kód výrobku: 64693
Cena s DPH: 94 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku SIGNAL zubní kartáček AIR Precision 1 ks

Užití
Signál AIR Precission je vůbec první kartáček, který pracuje na základě vzduchového systému. Jeho štětiny jsou ve svazcích zasazené do vzduchového polštáře, díky tomu se pohybují nezávisle a skvěle se přizpůsobují zubům a dásním. Kartáček je vysoce efektivní při čištění a odstraňování plaku ze všech plošek a nerovností zubů a jeho štětiny lépe pronikají do mezizubních prostor.

Čištění zubů dvakrát denně je základem správné péče o zuby. Ale jde také o správnou techniku, kvalitní zubní kartáček a jeho včasnou výměnu za nový. Opotřebovaný kartáček s odstávajícími štětinami nejen že není účinný, ale dokonce nám může uškodit - množí se v něm bakterie a odstávající štětiny mohou poranit dásně.

Obecně platí, že bychom měli kartáček vyměnit ještě dříve, než jeho štětiny (vlákna) začnou odstávat do stran. Poté se jeho čistící schopnost snižuje a může dráždit nebo dokonce poranit dásně. Běžný zubní kartáček vydrží funkční 2 až 3 měsíce a neexistuje péče ani technologie výroby, která by jeho životnost prodloužila.

V souvislosti s dobou používání a při nesprávném zacházení kartáček navíc osidlují mikroorganismy a bakterie. Značka Signál ve spolupráci se Státním zdravotní ústavem v Praze uskutečnila výzkum na obsah nežádoucích mikroorganismů a bakterií na kartáčcích v souvislosti s dobou jejich používání. V kartáčcích, které byly používány tři měsíce, se vyskytovalo o 15 % více bakterií než v kartáčcích, které byly používány po dobu dvou měsíců.

Jak se správně starat o kartáček?
Za všech okolností používejte pouze svůj kartáček a nepůjčujte ho ani svým blízkým. Kartáček uchovávejte v samostatném kelímku (nebude tak docházek ke kontaktu s kartáčkem partnera nebo dalších členů rodiny).

Po každém použití kartáček pečlivě propláchněte teplou vodou a poté nechte dobře oschnout. Pokud cestujete, používejte pouzdro, nebo krytky štětin prodávané s některými zubními kartáčky, před uzavřením do pouzdra je dobré nechat kartáček opět dobře proschnout. Kartáček vyměňte po každé prodělané infekční nemoci.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz