Úvodní strana Krása a hygiena Ústní hygiena Zubní kartáčky Elektrické kartáčky

Elektrické zubní kartáčky

S výběrem elektrického kartáčku je to stejné jako s výběrem toho obyčejného. Musíte znát své zuby a dásně, abyste věděli, jak typ je pro vás vhodný. Elektrické kartáčky totiž nemusí vyhovovat lidem s citlivými dásněmi… Ale co naplat: Hygiena ústní dutiny je ale s elektrickými kartáčky prostě jednodušší!

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Elektrické zubní kartáčky - detailní popis

Základní rozdělení elektrických kartáčků:

  • Oscilační kartáček – zuby čistí otáčením hlavice až o 90 stupňů. Hodí se lépe k odstraňování zubního plaku.
  • Sonický kartáček – zuby čistí rychlou vibrací štětin. Vhodný pro citlivé dásně.

Nějaké ty „zlepšováky“

  • Při výběru sonického kartáčku můžete zvolit kartáček s kontrolou tlaku. Při velkém tlaku vaší ruky vás kartáček upozorní zvukem, že moc tlačíte.
  • Značka Megasmile se zaměřuje na výrobu kartáčků s technologií aktivního uhlí, což má za následek jeho bělicí schopnost.

A do budoucna počítejte s náklady, které jsou třeba pro pořízení nové hlavice (hlavice by přitom měla vydržet až 3 měsíce).

Péče na elektřinu o ty nejmenší zoubky

Elektrický kartáček je zárukou správného čištění mladých zoubků. Má malou hlavici a jemná vlákna, která poskytují citlivou péči. Ke sehnání jsou ve veselých designech, mnohdy s tematikou oblíbených animovaných filmů.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka