Úvodní strana Krása a hygiena Tělová kosmetika Kosmetika pro diabetiky

Kosmetika pro diabetiky

Kůže diabetika je citlivější, velmi často suchá a popraskaná. Zároveň je mnohem náchylnější ke kožním onemocněním (kvasinkovým, houbovým, bakteriálním) než kůže zdravého člověka.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Kosmetika pro diabetiky - detailní popis

Syndrom diabetické nohy patří k nejzávažnějším problémům spojeným s diabetem. Lze mu předejít. Pečujte proto důkladně o svá chodila volbou správné obuvi, správnou péčí o nohy a zabraňte vysychání pokožky na nohou a jejímu rohovatění a popraskání aplikací výživných krémů.

Široký výběr kosmetiky pro diabetiky naleznete na Lékárna.cz

Můžete vybírat z různých forem produktů:BalzámyGelKrémMastiPěna

Na Lékárna.cz si můžete vybrat od značek: DR. MÜLLERENZYMELACTIMARISASTRIDCANNABISCERAVEUXITOLWÖRWAG

Doplňkové zboží

  • Krémy na jizvy - Trápí vás výrazné jizvy po operacích, jizvy po akné nebo strie? Pomoci mohou speciální krémy na jizvy, gely či oleje, určené právě k péči o zjizvenou tkáň.
  • Péče o nohy - Nohy nás nosí celé dny, prokazují nám nedocenitelné služby, staráme se však o ně tak, jak si opravdu zaslouží? Víte, že pečovat o svá chodidla můžete z mnoha aspektů? 
  • Regenerace a výživa nehtů - Pravidelná péče dá navždy sbohem lámavým, třepícím se nevzhledným nehtům a záděrám. Zdravě vypadající nehty jsou znakem, že o sebe člověk pečuje a dbá o své zdraví.
  • Péče o ruce - Ruce jsou naší vizitkou. Neschovávejte je a vydejte je na obdiv, díky kvalitním krémům, které o ně pečují.
  • Peeling - Buňky lidské kůže na povrchu časem rohovatí a odumírají a způsobují problémy s pletí. V neposlední řadě zabraňují průniku výživných látek do hlubších vrstev pokožky.
  • Tělové krémy - Každá pokožka vyžaduje jinou péči. Krémy proto vybírejte podle toho, co vaše pokožka právě potřebuje.
  • Tělová mléka - Pokožka celého těla potřebuje každodenní přísun látek, které ji pomohou se bránit proti vlivům vnějšího prostředí, UV záření, ale i tomu, co na ni chystáme svými aktivitami. 
  • Tělové oleje - Oleje jsou odpradávna nejpřirozenější formou, jak tělu zpřístupnit různé blahodárné rostlinné výtažky. Tělový olej tedy pokožku nejen promastí, ale dodá jí živiny, které potřebuje, aby byla krásná a zdravá.

TIP! Aby vaše vlasy vypadaly stále krásně a zdravě, je zapotřebí o ně pečovat. Používejte proto vlasovou kosmetiku, která vám se starostí o vaši hřívu pomůže.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám