Úvodní strana Krása a hygiena Ústní hygiena Zubní kartáčky Speciální kartáčky

Speciální zubní kartáčky

V sekci speciální kartáčky naleznete mnoho užitečných výrobků, které jsou vhodné pro udržování správné ústní hygieny. Vybrat si můžete zubní kartáčky pro maximální péči o Váš chrup, zubní kartáčky navržené pro pacienty s rovnátky či s citlivými zuby a dásněmi.

Speciální zubní kartáčky - detailní popis

Užijte si skvělý pocit ze zdravých a zářivě bílých zubů! U nás nejdete jen ty nejlepší kartáčky na zuby, které nedají zubnímu kazu a plaku šanci. Nabízíme vám zubní kartáčky od oblíbených a dentisty uznávaných značek a kromě klasických kartáčků různých tvrdostí a velikostí u nás najdete i řadu speciálních kartáčků pro různorodé použití.

Široký výběr speciálních kartáčků naleznete na Lékárna.cz.

Na Lékárna.cz si můžete vybrat kartáčky od značekSIWAKCURAPROXMEGASMILE,  BANAT FIRCA 

Doplňkový sortiment:

  • Elektrické kartáčky - S výběrem elektrického kartáčku je to stejné jako s výběrem toho obyčejného. Musíte znát své zuby a dásně, abyste věděli, jak typ je pro vás vhodný. Elektrické kartáčky totiž nemusí vyhovovat lidem s citlivými dásněmi
  • Klasické kartáčky - Jste stále ještě příznivci klasických kartáčků a na nějakou elektriku vás zrovna dvakrát neužije? Pak vás provedeme výběrem nového kartáčku od začátku až do konce! 
  • Zubní sprchy - Dopřejte svým zubům něco víc než jen čištění zubním kartáčkem. Vyzkoušejte zubní sprchu, která je ideálním doplňkem pro každodenní ústní hygienu. 
  • Mezizubní kartáčky - Zdravé a krásné zuby? Obyčejný zubní kartáček bohužel nestačí. Mezizubní kartáček se dostane i do těžko přístupných míst a dotáhne tak péči o vaše zuby k dokonalosti.

TIP! Oslňte přátele, známé i kolemjdoucí zářivým úsměvem. Nemusíte se objednávat k dentistovi na drahé bělení zubů, stačí když si u nás pořídíte produkty na domácí bělení zubů. Zbavíte se tak zažloutlého odstínu svých zubů a budete se chlubit hollywoodským úsměvem.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám