Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » S » SIGNAL

SIGNAL

 • SIGNAL zubní pasta Whitening 75ml

  SIGNAL zubní pasta Whitening 75ml

  Akce

  2 dny

  Díky obsahu bikarbonátu sodného citlivě pomáhá znovuobnovit přírodní bělost zubů. Obsah fluoru posiluje zubní sklovinu a zuby jsou lépe chráněné proti vzniku zubního kazu. Pasta je navržena pro každodenní použití celé rodiny. Jak krásní jsou lidé, kteří se sebevědomě smějí od ucha k uchu, protože díky péči o chrup a kvalitní ústní hygieně mají pěkné zuby. Signal, skutečně odborník na dentální hygienu, nabízí osm variant zubních past, sedm variant zubních kartáčků a produkty pro děti. To už je dostatečná "materiální základna" pro zářivý úsměv celé rodiny. Složení:Calcium Carbonate, Aqua, Sorbitol, Sodium Bicarbonate, Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Monofluorophosphate, Sodium Phosphate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Saccharin, Limonene, CI 74160

  24 Kč -17% 29 Kč

 • Signal White Now 75ml zubní pasta

  Signal White Now 75ml zubní pasta

  Akce

  2 dny

  Okamžité bělejší zuby, již po jednom vyčistění. Tyto složky také postupně bělí zuby po delší dobu. Bělící účinek je časově omezen. Užívejte po každém jídle, a nepříjemném zápachu z úst či zubů. Její používání je příjemné a účinek je klinicky potvrzený. Díky modré pěně zubní pasty Signal White Now jsou zuby okamžitě opticky bělejší. Aktivní složky mají zároveň postupný bělící účinek, a navíc, díky obsahu fluoru, pomáhá také chránit zuby. *Klinická studie okamžitého bělícího optického efektu měřená na 78 účastnících. Okamžitý bělící účinek je dočasný.

  66 Kč -27% 90 Kč

 • SIGNAL zubní pasta Herbal 75ml

  SIGNAL zubní pasta Herbal 75ml

  Akce

  2 dny

  Obsahuje bohatou směs přírodních výtažků, jako je máta, šalvěj, myrha a eukalyptus, známých pro jejich osvěžující účinky. Aktivně bojuje s nepříjemným dechem a zanechává v ústech příjemný a dlouhotrvající pocit svěžesti.

  24 Kč -17% 29 Kč

 • SIGNAL zubní pasta Micro-granules Anti Tartar 75 ml

  SIGNAL zubní pasta Micro-granules Anti Tartar 75 ml

  Akce

  2 dny

  Zubní pasta díky působení aktivního fluoru přispívá k mineralizaci zubů. 

  24 Kč -63% 65 Kč

 • SIGNAL zubní pasta Familly fluorid+kalcium 75ml

  SIGNAL zubní pasta Familly fluorid+kalcium 75ml

  Akce

  2 dny

  Zubní pasta pro celou rodinu. Jak krásní jsou lidé, kteří se sebevědomě smějí od ucha k uchu, protože díky péči o chrup a kvalitní ústní hygieně mají pěkné zuby. Signal, skutečně odborník na dentální hygienu, nabízí osm variant zubních past, sedm variant zubních kartáčků a produkty pro děti. To už je dostatečná "materiální základna" pro zářivý úsměv celé rodiny.

  24 Kč -17% 29 Kč

 • Zubní pasta Signal White now Ice cool mint,75ml

  Zubní pasta Signal White now Ice cool mint,75ml

  Akce

  2 dny

  Okamžitě bělejší a ledově svěží úsměv Nová příchuť Ice Cool Mint Zubní pasta Signal White Now s příchutí Ice Cool Mint doplňuje původní zubní pastu White Now a ústní vodu stejné řady. Signal White Now Ice Cool Mint s okamžitým optickým bělícím účinkem, který díky působení modré pěny vybělí vaše zuby už po jednom vyčištění* má navíc ledově svěží příchuť, která dodá pocit dlouhotrvající svěžesti. *Klinická studie okamžitého optického bělicího efektu měřená na 78 účastnících. Okamžitý bělící účinek je časově omezený.

  66 Kč -19% 81 Kč

 • SIGNAL zubní pasta Super Whitening 75ml

  SIGNAL zubní pasta Super Whitening 75ml

  Akce

  2 dny

  Poskytuje účinnou ochranu po celý den, i po jídle. Bělící látka navíc zajistí den po dni bělejší úsměv. Složení:Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, PEG-32, Zinc, Citrate Sodium Lauryl, Sulfate Aroma, Sodium Fluoride, Triclosan, Perlite, Cellulose Gum, Sodium Saccharin, Mica, CI 77891, CI 74160

  39 Kč -37% 62 Kč

 • SIGNAL Zubní pasta white now GOLD 50 ml

  SIGNAL Zubní pasta white now GOLD 50 ml

  Akce

  2 dny

  Signal White Now je zubní pasta, která už po prvním vyčištění zuby viditelně vybělí, a vyčaruje vám skutečně zářivý úsměv. Její používání je příjemné a účinek je klinicky potvrzený. Díky modré pěně zubní pasty Signal White Now jsou zuby okamžitě dočasně opticky bělejší. Navíc, díky obsahu fluoridu, pomáhá tato pasta zuby také chránit. Postupný bělicí efekt je zároveň ideální posílit za pomoci ústní vody stejné řady. Mějte bílé zuby v okamžiku, již po prvním vyčištění!

  66 Kč -16% 79 Kč

 • SIGNAL zubní kartáček Kids

  SIGNAL zubní kartáček Kids

  Akce

  2 dny

  Speciálně vyvinutý pro děti od 3 do 6 let. Malá hlavička s jemnými svazky štětin jemně čistí dětské zoubky a chrání dásně před ještě nezkušeným dětským čištěním. Díky přístavce ve tvaru nožiček drží na většině povrchů v koupelně.

  44 Kč -31% 64 Kč

 • SIGNAL zubní pasta White Naturals 75 ml

  SIGNAL zubní pasta White Naturals 75 ml

  Akce

  2 dny

  Užití Nová varianta gelové zubní pasty s přírodními ingrediencemi vyznačujícími se postupným bělícím účinkem. Efektivní, ale jemná.Svěží gel s výtažky citrónu a máty, jádro zubní pasty tvoří bílá pasta s fluoridem k čištění a posílení zubní skloviny, působící jako ochrana proti zubnímu kazu. Citrón díky své kyselosti odstraňuje zubní plak a usazeniny bez agresivního působení na zubní sklovinu i ústa. Dávkování Dle potřeby, 2x denně.

  39 Kč -34% 59 Kč

 • Signal zubní kartáček essential/antiplaque 1+1 zdarma

  Signal zubní kartáček essential/antiplaque 1+1 zdarma

  Akce

  2 dny

  Štětiny zubního kartáčku Signal Essentials se zaoblenými konci účinně čistí mezizubní prostory, přičemž jsou šetrné k zubní sklovině a dásním. Podobně, jako u lékařských nástrojů, je rukojeť zubního kartáčku Signal Essential třikrát prohnuta a umožňuje tak precizní čištění zubů i v zadní části úst.

  32 Kč -18% 39 Kč

 • SIGNAL zubní pasta X - Fresh Lime Mint 75 ml

  SIGNAL zubní pasta X - Fresh Lime Mint 75 ml

  Akce

  2 dny

  Užití Určeno pro každodenní ústní hygienu, má velmi příznivý antibakteriální účinek. Tato zubní pasta pomáhá zabraňovat vzniku zubního kazu a snižuje tvorbu bakterií způsobujících zápach z úst. Její používání vyvolává pocit svěží a čisté ústní dutiny.

  39 Kč -37% 62 Kč

 • SIGNAL zubní pasta X - Fresh Aqua Mint 75 ml

  SIGNAL zubní pasta X - Fresh Aqua Mint 75 ml

  Akce

  2 dny

  Užití Určeno pro každodenní ústní hygienu, má velmi příznivý antibakteriální účinek. Tato zubní pasta pomáhá zabraňovat vzniku zubního kazu a snižuje tvorbu bakterií způsobujících zápach z úst. Její používání vyvolává pocit svěží a čisté ústní dutiny.

  39 Kč -34% 59 Kč

 • Zubní kartáček Signal Style Tech Medium

  Zubní kartáček Signal Style Tech Medium

  Akce

  2 dny

  Kostra kartáčku je zpevněna kovovou výztuží, dlouhý úzký krček a menší hlavička dosáhne až na zadní zuby. Štětiny mají střední tvrdost. Doporučujeme čistění zubů dvakrát denně ráno a večer, nejlépe však po každém jídle. Kartáček vyměňujte přibližně každé tři měsíce.

  66 Kč -33% 99 Kč

 • Granuflex Signal 10 x 10 cm 5 ks

  skladem do 24 hodin

  Užití GranuFlex vytváří optimální vlhké prostředí, které podporuje hojení mírně až středně secernujících ran. Unikátní složení hydrokoloídu GranuFlex pomáhá autolytickému čištění rány, podporuje granulaci, a tím i hojení rány. GranuFlex uklidňuje bolestivé rány a snadno se aplikuje i odstraňuje, čímž zajišťuje komfort a pohodlí pacienta. GranuFlex může zůstat na ráně až 7 dnů bez výměny v závislosti na množství produkovaného exsudátu a tím je jeho použití v péči o rány ekonomicky výhodné. Fakta Hojení je proces, při němž je vhodné, aby bylo zachováno přirozené prostředí a to prostředí vlhké, aby rána nevysychala, měla čas se vyrovnat se změnami teplot, nebyla příliš traumatizována a nedocházelo k příliš častým převazům a ošetřením Každé odkryti rány, pokud není rána infikována, prodlužuje hojeni, traumatizuje atd. Pn starém způsobu ošetření za pomoci gázy a mulových čtverců je hojení podstatně delší, traumatizující a dle ekonomických rozborů i dražší. Dnešní moderní materiály pro hojeni ran. které mohou zůstat na ráně až 7 dní bez převazu, nám mění způsob ošetřováni a léčeni těchto poruch celistvosti kůže, zabraňují vysoušení, traumatu, změny teploty v ráně, brání vniku infekce do rány a ve svém důsledku jsou ekonomičtější. Hydrokoloidy Tento sterilní prostředek tvoří vnitřní vrstva hydrokoloidů, což jsou želatina, pektin, natrium karboxy metylceluloza s adhezivní (přilnavou) vrstvou a vnější vrstvou polyuretanové pěny. Účinkem je reakce s exudátem (sekretem) rány a vznikem gelovité až tekuté hmoty, která se dá snadno odstranit při převazu, aniž by se porušila nově se tvořící tkáň. Použití je vhodné k léčbě chronických ran, nejčastěji bércových vředů, proleženin, špatně se hojících ran po velkých operacích apod. GranuFlex nám slouží k překrytí dutiny s pastou, ale i samostatnému hojení povrchové rány. Používáme ho tam, kde potřebujeme ránu vyčistit a nastartovat proces granulace tzn. znovuvytvoření tkáně, která nám postupně vyplní chybějící část. Granulující tkáň je tvořena shluky zrniček růžové barvy. Použití: jako kryti dutin vyplněných GranuFlex pastou, na hlubší rány, tam kde potřebujeme ránu vyčistit.

  869 Kč -4% 909 Kč

 • SIGNAL zubní pasta Mini 50ml

  SIGNAL zubní pasta Mini 50ml

  Akce

  2 dny

  Signal Mini - zubní pasta speciálně vyvinutá pro děti. Transparentně modrá gelová zubní pasta se "žvýkačkovou" příchutí obsahuje vedle fluoridu kalcium a vitamín E a účinně zabraňuje tvorbě zubního kazu.

  44 Kč -31% 64 Kč

 • SIGNAL zubní kartáček Interact medium

  SIGNAL zubní kartáček Interact medium

  Akce

  2 dny

  Kombinuje sadu štětin, které čistí povrch zubů s vějířovitými štětinkami v měkkém gumovém upevnění, které pronikají hlouběji mezi zuby. Tím je zajištěno důkladné mezizubní čištění potřebné pro ochranu proti vzniku zubního kazu.

  39 Kč -41% 66 Kč

 • Signal zubní kartáček benefit střední

  Signal zubní kartáček benefit střední

  Akce

  2 dny

  Dlouhé barevné štětinky zubního kartáčku Signal Benefit jsou díky pryžovému upevnění vhodné pro hloubkové čištění mezizubních prostor a speciální tvar rukojeti zajišťuje vysokou účinnost a snadnější dosažení zadních zubů.

  39 Kč -43% 69 Kč

 • Signal zubní kartáček Vertical Espert

  Signal zubní kartáček Vertical Espert

  Akce

  2 dny

  Samozřejmě, že víte, jak se mají správně čistit zuby. Shora dolů, to je přece jasné. Ale – jste si opravdu jisti, že náležité vertikální pohyby dokážete důsledně dodržet? Bohužel až 68% lidí si čistí zuby horizontálně či krouživými pohyby. To je docela problém. Může jít velmi brzy také o nemalé částky za výplně nebo jiné zákroky zubaře, protože takové čištění kazům nezabrání. Horizontální čištění totiž neodstraní plak z mnoha záhybů zubů, zejména ne zpod dásní. Stomatolog MUDr. David Kadlec mluví za všechny zubaře, když říká, že zuby bychom si měli čistit „stíravým pohybem od dásně ke korunce zubu a nezapomínat na kousací plošky“. Jenže vertikální pohyb při čištění zubů není právě snadný – je pracný a vyžaduje určitý cvik a trpělivost. O většině zubních kartáčků přitom současně platí, že na čištění shora dolů nejsou vůbec připraveny. Signal s ohledem na všechny tyto argumenty vyvinul první kartáček s unikátními vějířovitě uspořádanými štětinkami. Signal Vertical Expert doslova vede při čištění zubů – a to právě shora dolů. Dlouhé, extra tenké štětinky se snadno dostanou mezi zuby pro přesné mezizubní čištění. Kratší štětinky umožňují čištění oblasti dásní a povrchu zubů. Kulaté držátko kartáčku zjednoduší pohyb při čištění zubů.

  66 Kč -33% 99 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám