Úvodní strana Výživa a hubnutí Bezlepkové potraviny Bezlepkové těstoviny

SAFOCO Rýžové těstoviny Spirály 200 g

Kód výrobku: 53544
91 %

Těstoviny vyráběné z rýže. Vhodné pro bezlepkovou dietu. Jsou atestovány. Používají se jako příloha nebo do salátu.

Více informací

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

39 Kč (0,20 Kč/g)

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

SAFOCO Rýžové těstoviny Spirály 200 g

Užití
Díky lehké stravitelnosti a nepřítomnosti gliadinu jsou doporučeny jako strava pro celiatiky. Používat jako přílohové těstoviny nebo do salátu.

Energie
347 kcal na 100 g výrobku

Celiakální sprue (dále jen CS) je společné označení pro celosvětově se vyskytující onemocnění dětí i dospělých. Jde o hereditární autoimunní onemocnění vyvolané nesnášenlivostí lepku (gluténu). Lepek je bílkovinný komplex obsažený v povrchní části obilných zrn. Štěpné produkty lepku vyvolávají u geneticky vnímavých osob nepřiměřenou reakci imunitního systému s trvalou tvorbou autoprotilátek. Hlavním projevem jsou zánětlivé změny sliznice tenkého střeva s průjmy, chudokrevnosti, váhovým úbytkem a celkovou poruchou somatického i psychického vývoje. Pokud není lepek z potravy trvale a úplně vyloučen, dochází v průběhu doby k vyčerpání imunitního systému, onemocnění postihuje další orgány se vznikem přidružených autoimunitních chorob a četných komplikací, z nichž většina je život ohrožující.

Informace o produktu

Výrobce: THUSFOODS, S.R.O.
Značka: SAFOCO
Kód výrobku: 53544
Kód EAN: 8934678221257
Držitel rozhodnutí: THUSFOODS, S.R.O.

Recenze (13)

SAFOCO Rýžové těstoviny Spirály 200 g

Recenze od 13 uživatelů s celkovým hodnocením 91 %.

Přidat recenzi produktu

20 %

Bohužel zde není uvedeno přesné složení těstovin - obsahují i E 451. Pokud by přesné složení bylo uvedeno, vůbec bych je neobjednávala, chtěla jsem je pro malého synka, dříve jsem brala těstoviny Lucka, které jsou bez konzervantů, bohužel Lékárna je nevede. Vracet je nebudu, rozdám, ale za mne velká chyba - chybí přesné složení výrobku, dítku je na talíř nedám.

E 451
100 %

Výborné těstoviny.

Skvělé těstovinky. Já je jím, protože jsem celiatika už se ke konzumaci přidala dobrovolně celá má rodina. Ideální na saláty.
Nic.
100 %

100 %

100 %

100 %

Dobré při BZL dietě.

100 %

100 %

60 %

100 %

dtto pro

chutné, zdravé

Diskuze

SAFOCO Rýžové těstoviny Spirály 200 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka