Podrobné informace

PRIMULKY ořechové 90 g - tenké rýžové plátky spojené lískooříškovou náplní. Obsahuje arašídy, sóju, mléko, ořechy. Otestováno na lepek - certifikát na bezlepkový výrobek.

Informace o produktu

Výrobce: MILOŠ BIELIK-RACIO
Kód výrobku: 134408
Kód EAN: 8594002610296
Držitel rozhodnutí: MILOŠ BIELIK-RACIO

Složení
Rýže, cukr, ztužený rostlinný tuk, lískooříšková pasta, sušená syrovátka, kakaový prášek, sušené mléko, emulgátor: lecitin, aromatické přísady.

Výrobek je z dietetického hlediska vhodný v rámci zdravé výživy jako alternativa sladkostí pro děti i dospělé, má přirozený obsah minerálních látek, především hořčíku a vitamínů, jako alternativa sladkostí pro nemocné s poruchami lipidového metabolismu - v omezeném množství je potravina vhodná při ztrátě hmotnosti nebo nechutenství pro podporu chuti k jídlu a jako zdroj energie pro bezlepkové diety.

Pravidelná nadměrná konzumace může vést k nárůstu hmotnosti a kazivosti zubů stejně, jako je tomu u jiných běžných sladkostí.

Výrobek není vhodný při alergiích na některou ze složek uvedených ve složení laktózové intoleranci pro obsah mléka pro přísné šetřící diety indikované při akutním onemocnění gastrointestinálního traktu a v pooperačním období při chronické pankreatitidě, průjmech, malabsopci pro diabetiky pro vysoký glykemický index a obsah cukru při obezitě a pro redukční diety pro vysoký glykemický index.

Recenze

Recenze produktu PRIMULKY ořechové 90g

Diskuze

Diskuze k produktu PRIMULKY ořechové 90g

Přidat nový příspěvek do diskuze