Úvodní strana Krása a hygiena Ústní hygiena Zubní kartáčky Elektrické kartáčky Náhradní hlavice k zubním kartáčkům

Philips Sonicare Premium Mix HX9076/07 standardní velikost hlavice, 6 ks

Kód výrobku: 456069

Užívejte si pocit důkladně vyčištěných světlých zubů a zářivého úsměvu s kartáčky Philips Sonicare a prémiovými hlavicemi.

Více informací

Skladem už jen 3 - 5 kusů

Dnes odešleme, zítra u vás.

Dnes odešleme, zítra u vás.

Běžná cena: 1 399 Kč
1 269 Kč
Ušetříte: 9 % (130 Kč)
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Philips Sonicare Premium Mix HX9076/07 standardní velikost hlavice, 6 ks

Sada hlavic Premium Mix - nejlepší mezi hlavicemi pro hloubkové čištění bez plaku s Premium Plaque Defence, zdravější dásně s Prmeium Gum Care a bělejší zuby s Premium White.

Náhradní hlavice na kartáčky Philips Sonicare

Umocněte péči o své zuby a dásně a dbejte na pravidelnou výměnu sonických kartáčkových hlavic Philips Sonicare. Všechny náhradní hlavice jsou kompatibilní se sonickými elektrickými kartáčky Philips Sonicare a pomáhají vám tak zajistit a udržet světlejší a zdravější zuby již během prvních týdnů od začátku používání. S pravidelnou výměnou a údržbou tak budete mít neustále zářivý úsměv a ještě zdravější chrup.

Až 10x lepší odstranění plaku

Kartáčková hlavice Premium Plaque Defence vám pomůže k získání výjimečného čištění a odstranění každodenních povrchových skvrn způsobených jídlem a nápoji a světlejším zubům. Flexibilní design pomáhá odstranit až 10× více plaku* ze zubů a podél linie dásní pro hluboké čištění, které vidíte i cítíte.

Nejlepší péče o dásně

S kartáčkovou hlavicí Philips Sonicare Premium Gum Care je i to nejintenzivnější čištění šetrné. Při pohybu po dásních absorbují pružné strany a vlákna hlavice Premium Gum Care přílišný tlak, a tak jsou vaše dásně chráněné i při intenzivním čištění. Vlákna odstraňují plak a bakterie podél linie dásní a tím přispívají k jejich zdraví. Získejte až 7× zdravější dásně během pouhých dvou týdnů.**

Bělejší zuby rychle a šetrně

Hustší uspořádání vláken uprostřed hlavice kartáčku odstraňuje plak a každodenní povrchové skvrny způsobené jídlem a nápoji. Díky flexibilním bokům vlákna kopírují jedinečný tvar vašich zubů a dásní pro hloubkové čištění a zářivější úsměv za pouhé 3 dny.

Přizpůsobivé čištění s technologií Philips Sonicare

Sonický stíravý pohyb napění zubní pastu na bublinky, které útočí na plak a vhání je do mezizubních prostor a podél dásní. Současně si budou vaše zuby užívat 62 000 jemných, avšak účinných pohybů kartáčkovou hlavicí. Za pouhé 2 minuty získáte stejný účinek jako při měsíčním čištění manuálním kartáčkem.

S pokročilou sonickou technologií je každé čištění přizpůsobeno právě vám. Hlavice Optimal White se přizpůsobí jedinečným liniím vašich zubů a dásní, absorbuje přílišný tlak při čištění a umožňuje tak naplno využít sonickou technologii.

Indikátor výměny hlavice

Chytrý kartáček Philips Sonicare sleduje, jak často a s jakým tlakem si zuby čistíte a upozorní vás, když je třeba hlavici vyměnit. Pokud nemáte chytrý kartáček Sonicare, stačí vám sledovat modrá vlákna - zbělají, když je třeba hlavici vyměnit.

Párování režimů BrushSync™

S párováním režimů BrushSync™ dosáhnete nejlepší možné čistoty***. Kartáčková hlavice Philips Sonicare W je synchronizována s funkcí BrushSync™ kartáčku Philips Sonicare*** a vybírá optimální režim a intenzitu čištění pro výjimečnou péči. Stačí pouze začít čistit.

Balení obsahuje

6 ks hlavic

*než manuální kartáček
**v režimu Gum Care Mode oproti manuálnímu kartáčku; podle GBI
***párování režimů BrushSync je kompatibilní pouze s kartáčky Philips Sonicare s funkcí BrushSync

Informace o produktu

Výrobce: PHILIPS
Značka: PHILIPS SONICARE
Kód výrobku: 456069
Kód EAN: 8710103805731
Držitel rozhodnutí: PHILIPS

Recenze

Philips Sonicare Premium Mix HX9076/07 standardní velikost hlavice, 6 ks

Diskuze

Philips Sonicare Premium Mix HX9076/07 standardní velikost hlavice, 6 ks

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám