Lékárna.cz
Hledat

Bateriové zubní kartáčky

Pečujte o svůj zářivý úsměv i na cestách! Bateriové kartáčky jsou nejideálnějším řešením pro ty, kteří často cestují a nechtějí v cizině bojovat s nekompatibilním typem zásuvky a manuální zubní kartáček je pro ně dávno uzavřená kapitola.

BIOTTER WW-Pulsar sonický zubní kartáček

BIOTTER WW-Pulsar sonický zubní kartáček BIOTTER WW-Pulsar sonický zubní kartáček

Sonický kartáček poskytne profesionální a komplexní hygienu ústní…

Skladem už jen 1 - 2 kusy

819 Kč

TRUELIFE SonicBrush UV sterilizátor

TRUELIFE SonicBrush UV sterilizátor TRUELIFE SonicBrush UV sterilizátor

UV sterilizátor zubních kartáčků ničí 99,9 % bakterií, virů a je…

Momentálně nedostupné

Bateriové zubní kartáčky - detailní popis

Výhodou bateriových kartáčků je jejich skladnost, mobilita a dlouhá výdrž tužkových baterií, které lze v případě potřeby koupit v každé samoobsluze.

Na Lékárna.cz si můžete vybrat například značku:

ORAL-B  - Čistí zuby lépe než obyčejné manuální zubní kartáčky. Kompaktní kartáčková hlava obklopí každý zub zvlášť a proto je snadné vyčistit i ta nejhorší místa, kde zůstává plak, jako třeba zadní zuby

Doplňkový sortiment

  • Dobíjecí zubní kartáčky - Dobíjecí zubní kartáčky se staly velmi oblíbeným pomocníkem ústní hygieny. Dnešní elektrické kartáčky na zuby nabízí nejen perfektní a zároveň šetrné čištění, ale také řadu komfortních funkcí. Dobíjecí zubní kartáčky vám pomůžou s precizním vyčištěním fixních rovnátek.
  • Zubní kartáčky - Zubní kartáček je společník, kterého asi není potřeba nijak zvlášť či zdlouhavě představovat. Neobejdeme se bez něj, je tu pro nás každé ráno i večer jako naprostá samozřejmost a na účtence jde o zanedbatelnou cenovou položku. Většina lidí jim přesto nevěnuje nijak zvláštní pozornost. 
  • Zubní sprchy - Dopřejte svým zubům něco víc než jen čištění zubním kartáčkem. Vyzkoušejte zubní sprchu, která je ideálním doplňkem pro každodenní ústní hygienu.
  • Mezizubní kartáčky - Zdravé a krásné zuby? Obyčejný zubní kartáček bohužel nestačí. Mezizubní kartáček se dostane i do těžko přístupných míst a dotáhne tak péči o vaše zuby k dokonalosti.

TIP! Možná si myslíte, že při čištění zubů dvakrát denně děláte pro svoje zuby maximum. Víte ale, že můžete udělat ještě více? Vyzkoušejte ústní vody z naší široké nabídky.

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.