Podrobné informace

Nový akumulátorový elektrický kartáček s bělící hlavou ProBright.

Informace o produktu

Výrobce: GILLETTE
Značka: ORAL-B
Kód výrobku: 97914
Kód EAN: 4210201739791
Držitel rozhodnutí: GILLETTE

Nový akumulátorový elektrický kartáček s bělící hlavou ProBright.

  • Speciální leštící kalíšek šetrně leští zuby a odstraňuje skvrny, pro dosažení přirozeně bílých zubů
  • Nový ergonomický design s protiskluzovou rukojetí
  • Přiložena 1 kartáčková hlava ProBright
  • 7600 oscilačních pohybů za minutu
  • Indukční nabíjení
  • Vodotěsná rukojeť
  • Kompatibilní s kartáčkovými hlavami FlexiSoft EB17-3, ProBright EB18-2 a DualAction EB417-2

Technika čištění zubů
Zvolená technika čištění zubů by měla odpovídat věku člověka a stavu jeho chrupu. Pro malé děti a mládež doporučujeme jednoduchou stírací techniku čištění zubů. Ta se - podle pohybu štětin od dásně směrem ke korunce zubu - nazývá také "od červeného k bílému".

Dospělým, kteří mívají volnější mezizubní prostory, můstky apod., doporučujeme o něco náročnější metody čištění zubů, které umožňují pronikání štětin i do prostor mezi jednotlivými zuby nebo do skulinek u zubních korunek a můstků. Těmto metodám říkáme podle pohybu kartáčku vibrační kombinované. To proto, že čistí nejenom povrch zubů, ale také masírují dásně.

Obecně platí, že detailní nácvik všech metod či technik čištění zubů tak, aby byly prováděny skutečně správně, je třeba provést v ordinaci zubního lékaře, nejlépe vždy s vlastním zubním kartáčkem.

ORAL-B kartáčky
Všechny typy kartáčků jsou vybaveny systémem Plak Control, který účinně redukuje zubní plak a tím předchází zánětlivým onemocněním dásní (gingivítis). Výrobky označené symbolem 3D jsou pak vybaveny systémem čištění ve 3 rovinách. Jednak ultra rychlou oscilací (7600 rotačních kyvů za minutu v úhlu 60°), dále pak jemnou pulsaci celého výměnného kartáčku vpřed a vzad 20 000x za minutu, výrobky označené 3D Excel pak 40 000x za minutu.

Obě varianty přístrojů jsou pak nabízeny s různým stupněm doplňkové výbavy. Jedná se hlavně o možnost připevnění ke zdi, zásobníky na náhradní výměnné kartáčky, postranní drážky, které zabraňují vyklouznutí z ruky, indikátor přítlaku, který chrání dásně před poraněním a signalizaci dvou minut čištění.

Recenze

Recenze produktu Oral-B zubní kartáček Vitality ProWhite bateriový

Diskuze

Diskuze k produktu Oral-B zubní kartáček Vitality ProWhite bateriový

Přidat nový příspěvek do diskuze