Podrobné informace

Bio zelený ječmen vysoké kvality z Nového Zélandu v novém praktickém balení samostatně balených porcí.

Informace o produktu

Výrobce: BIOCEN Laboratories s.r.o.
Značka: NEOBOTANICS
Kód výrobku: 363058
Kód EAN: 8595196630152
Držitel rozhodnutí: BIOCEN Laboratories s.r.o.

Prášek vyrobený z mladých výhonků zeleného bio ječmene je určený pro přípravu svěžího zeleného nápoje s obsahem vitamínů, minerálních látek, chlorofylu a vlákniny. Představuje bohatý zdroj výživy a vitality a pomáhá chránit buňky před oxidačním poškozením.
Obsahuje kyselinu listovou, která přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti imunitního systému a k normální psychické činnosti.

Kvalita a čistota suroviny testována ve spolupráci s Vysokou školou chemicko-technologickou v Praze, která kontroluje absenci reziduí mykotoxinů a pesticidů.

Původ

Pro výrobu Neobotanics Zelené ječmene jsou použity pouze výhonky nejvyšší kvality, které jsou pěstovány ekologickým způsobem na certifikovaných ekologických farmách na Novém Zélandu, v panensky čisté přírodě jezer a ledovců, bez použití pesticidů a umělých hnojiv, v půdě bohaté na živiny.
Sklízí se pouze horní části výhonků ječmene, které obsahují nejvyšší koncentraci účinných látek. Tyto výhonky jsou ve správný čas šetrně sklizeny a po sklizení do 60 minut usušeny při minimálních teplotách, aby si zachovaly maximum výživných látek.

Obsahuje kyselinu listovou, která přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti imunitního systému a k normální psychické činnosti.

Složení

100% prášek ze sušených výhonků mladého zeleného ječmene (Hordeum vulgare) z kontrolovaného ekologického zemědělství. Neobsahuje přidaná barviva, aromata ani konzervační látky.

Doporučené dávkování:

Obsah jednotlivého sáčku rozmíchejte ve 150-300 ml vody nebo ovocné či zeleninové šťávy a vypijte. Pro snadnější promíchání použijte shaker. Nepodávejte v horkých nápojích, aby nedošlo ke zničení účinných látek. Lze také přidat do studených pokrmů – müsli, salátů, jogurtů, polévek atd.

Praktické samostatně balené porce na cesty, do kabelky nebo do kapsy.

Základní dávka 3 000 mg obsahuje:

Prášek ze zeleného ječmene obsahující typicky 38-39 % vlákniny, 25-30 % proteinů a 0,9-1,0 % chlorofylu. kyselina listová 30 µg

Upozornění

Zemědělská produkce mimo EU. Není vhodné pro děti do 3 let.

Recenze

Recenze produktu NEOBOTANICS Zelený ječmen Bio 20 x 3 g

Diskuze

Diskuze k produktu NEOBOTANICS Zelený ječmen Bio 20 x 3 g

Přidat nový příspěvek do diskuze