Moje srdcovky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Doplňky stravy » Zažívání a trávení » Trávení a vylučování

EATENJOY Gluten 20 kapslí

Doplněk stravy Více o legislativě
Kód výrobku: 454167

Přípravek k podpoře prožitku z potravin obsahujících lepek u lidí, kteří po jejich konzumaci jinak mají zažívací problémy.

Více informací

249 Kč (12,45 Kč/kapsle)

Skladem více než 5 kusů

Dnes odešleme, zítra u vás.

Dnes odešleme, zítra u vás.

ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace EATENJOY Gluten 20 kapslí

Přípravek obsahuje proteolytické enzymy, endopeptidázu a exopeptidázu, které štěpí interní a externí peptidové vazby v bílkovinách, včetně peptidů v lepku. Tyto enzymy napomáhají tělu štěpit bílkoviny na aminokyseliny, které jsou pak snadno absorbovány do těla. Tím omezují nepohodu, kterou můžeme zažívat.

Lepek obsahuje několik různých bílkovin, které někteří lidé těžko tráví, přičemž nejdůležitějšími z nich jsou gliadin a glutenin. Nestrávené zbytky bílkovin z lepku mohou přispívat k běžně hlášeným pocitům nepohody. Lepek je bílkovina přítomná v mnoha obilovinách, zejména pšenici, ječmeni, rýži, ovsu, pšenici špaldě a jiných podobných druzích. Lepek je přítomen v obilných přísadách potravinových výrobků a dále muže být používán samostatně jako přísada pro zvýšení obsahu bílkovin ve výrobcích nebo k plnění jiných technologických funkcí v potravinách. Příklady potravin, ve kterých tvoří hlavní složku obiloviny, zahrnují: chléb, těstoviny, pizzu, koláče a pečivo.

Bílkoviny obsahují menší jednotky označované jako peptidy, které se v průběhu zažívání štěpí na jednotlivé aminokyseliny stavební jednotky bílkovin.

Výhody produktu

  • Přípravek obsahuje směs proteolytických enzymů, které usnadňují konzumaci potravin s lepkem a snižují pocit nepohody v trávicím traktu.
  • Enzymy v přípravku dále štěpí potravinové bílkoviny, jako je mléko, vlašské ořechy, ryby a sójové boby, což usnadňuje zažívání potravin přijatých v rámci kompletního jídla.

Složení produktu

Jedna 350 mg kapsle obsahuje: Aktivní složky: Enzyme blend Glutalytic, Protease 75,000 HUT 350 mg, Aspergillopepsin (500 SAPU), Protease DPP IV (125 DPP IV).

Země původu

Srbsko

Kdy se používá

V případech nepohody při trávení po konzumaci potravin obsahujících lepek.

Na co si dát pozor

Tento přípravek není určen k diagnostice, léčení či prevenci nemocí. Přípravek není určen pro osoby s celiakií ani jiným onemocněním žaludku nebo trávícího traktu a neměl by být používán jako alternativa k léčbě takových onemocnění. Nepoužívejte v těhotenství, ani při kojení. Nepoužívejte v případe známé citlivosti na některou z přísad tohoto přípravku. Není vhodný pro děti. Před užitím přípravku si pečlivě prostudujte příbalovou informaci. Potravinové doplňky nejsou náhradou různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ve velmi nepravděpodobném případe nežádoucí reakce, okamžitě přestaňte přípravek užívat a obraťte se na poskytovatele zdravotní péče.

Doporučené dávkování

Dospělí: 1 kapsle bezprostředně před jídlem obsahujícím lepek nebo v jeho průběhu. Nepřekračujte doporučenou dávku tří kapslí denně.

Množství v balení

Balení obsahuje 20 kapslí.

Skladování

Skladujte v suchu, nevystavujte přímému slunci.

Informace o produktu

Výrobce: pharmavita
Značka: EATENJOY
Kód výrobku: 454167
Kód EAN: 8606004130358
Držitel rozhodnutí: pharmavita

Recenze

Recenze EATENJOY Gluten 20 kapslí

Diskuze

Diskuze EATENJOY Gluten 20 kapslí

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám