Podrobné informace

Fresh & GO Two In One - Novinka na trhu - Váš cestovní zubní kartáček na cesty: kartáček na zuby i s pastou. Jednoduchým pootočením kolečka se pasta obsažená v rukojeti dostane do štětin kartáčku. Vysoce ceněn uživateli po celém světě.

Informace o produktu

Výrobce: Fresh & Go Inc
Kód výrobku: 136653
Kód EAN: 685603341936
Držitel rozhodnutí: Fresh & Go Inc

Použití
Kartáček Fresh&Go je kompaktní zubní kartáček obsahující v rukojeti zubní pastu. Tato pasta je patentovaným způsobem před každým čistěním vytlačena otočením speciálním kolečkem na spodní straně kartáčku do štětin kartáčku. Celý proces spočívá v odkrytí krytu štětin kartáčku, namočení pod tekoucí vodou (není nutné), vytlačení zubní pasty do hlavy kartáčku ojedinělým způsobem přímo z rukojeti kartáčku, samotného vyčištění zubů, omytí kartáčku, nasazení krytu a uschování zpět do kapsy, tašky, batohu, kufříku. Právě krytka a kompaktnost zabraňují vniknutí nečistot do štětin kartáčku, jako i naopak znečištění oblečení či zavazadla.

Dávkování
Správnou péči o zuby docílíme čištěním po každém jídle. Fresh & Go Two In One - kartáček, který máte vždy po ruce ať jste kdekoli (v práci, v autě, v letadle, ve vlaku…).

Recenze

Recenze produktu Zubní kartáček Fresh & GO Two In One

Diskuze

Diskuze k produktu Zubní kartáček Fresh & GO Two In One

Přidat nový příspěvek do diskuze