Doprava zdarma nad 599 Kč. Přihlaste se k newsletteru!
Lékárna.cz

PharmDr. Vladimír Finsterle, MBA

Magazín

„Vše co dělám, dělám s přesvědčením, že pacient by měl mít vždy možnost volby, pokud jde o jeho zdraví.“

Mám vystudovaný obor klinické farmacie na Farmaceutické fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. V roce 1990 jsem pracoval v IKEM v rámci studijního programu imunologie a biochemie a o dva roky později jsem získal atestaci I. stupně v oboru Klinická farmacie na IPVZ Praha. Mezi roky 1993-1997 jsem vystudoval a získal titul MBA v rámci programu Katz University, Pittsburg. V roce 1999 jsem založil firmu Pears Health Cyber, která provozuje první internetovou lékárnu v České republice www.lekarna.cz.

Jsem spoluautorem článku Persistence of the treatment of overactive bladder in the Czech Republic, který byl publikován v roce 2013 v časopise Česká gynekologie.

V současnosti přednáším jako host na Biomedicínské fakultě, ČVUT, jsem členem MENSA Česká republika a České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně a České lékárnické komory.

A od roku 2019 jsem certifikovaným poradcem v oblasti lékového poradenství České lékárnické komory.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/vladimirfinsterle/

Napište mi na vladimir@lekarna.cz, rád vám poradím na cestě k lepšímu zdraví.

 

PharmDr. Vladimír Finsterle, MBA

PharmDr. Vladimír Finsterle, MBA

Akční nabídka na tento týden

Podívám se

... a každý týden do vaší schránky

Odebírat novinky

V poslední době se hovoří o pozitivním účincích vitamínu D na náš organismus, a proto jsem si pro další seriál našich přísloví zvolil právě to, které se vyjadřuje k důležitosti pobytu na sluníčku.

více

Přinášíme vám druhý díl seriálu - co znamenají česká přísloví o zdraví. V tom dnešním se jedná o přísloví, které se vyjadřuje k tomu, proč je důležité uchovat si pozitivní myšlení, dobrou náladu a…

více

Před nedávnem jsme se vás ptali na sociálních sítích, co přesně znamenají některá známá česká přísloví o zdraví. Pokud jste náš krátký seriál nezaznamenali, rád bych vám ho krátce připomněl.

více

Cítíte se vyčerpaní, plní negativních emocí nebo potřebujete nastartovat imunitní systém? Vyzkoušejte podzimní detox, řeknu vám k čemu je taková podzimní očista těla dobrá, jak s ní začít a na co si…

více

Co dělat, když vás klouby začnou bolet? Sepsal jsem pro vás 5 krátkých osvědčených postupů, které udělají vašim kloubům dobře.

více

Působení dvou nebo více látek mezi sebou označujeme pojmem interakce. Některé interakce mohou být nebezpečné a ovlivnit nejen účinnost léků, ale také jejich bezpečnost pro pacienta a celkový prospěch…

více

Se změnou počasí je potřeba pořádně posílit imunitu. Sepsal jsem pro vás krátký seznam tipů, které vám pomohou a věřím, že si užijete každý den naplno bez nachlazení, rýmy nebo chřipky.

více

Ptala se mě moje žena: Jak je to vlastně s třezalkou a ostatními léky? Jednoduchá otázka, ale poměrně obsáhlá odpověď.

více

...… až se mi minulou sobotu ucpalo pravé ucho. No nic, vylezu z bazénu a za chvíli bude pokoj. Přišel jsem domů a z krabičky vatových tyčinek sáhl spontánně po první, která byla hned na vrchu a…

více

Včera jsem byl se známými na večeři a okolo stolu se rozhořela diskuse na téma, jak na chřipku? A protože jsme pili proseco, které je samo o sobě nakyslé, napadlo mě, co bychom měli vlastně pít či…

více

Den třetí. Odjezd z nemocnice. Probouzím se v půl šesté a chce se mi cvičit a tak zařadím celou sestavu cviků, tzn. vleže protažení a dolních končetin s propnutím, pomalé unožování doprava a doleva…

více

Nic nebolí, je mi fajn. Tedy - pravá noha nebolí, operační rána a bederní část zad bolí dost. Ale teď už to bude jen o rehabilitaci, o disciplíně.

více
Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.