Podrobné informace

Vlákninové tablety s řasou Chlorellou a probiotickými bakteriemi jsou tentokrát obohaceny o skořici, která je vhodnou součástí redukčních diet.

Informace o produktu

Výrobce: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: UNILAKT
Kód výrobku: 11122
Kód EAN: 8594027710407
Držitel rozhodnutí: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

Unilakt obsahuje vysoké procento jablečné vlákniny, čímž splňuje její denní příjem, pektinů, vitamín C a živé probiotické bakterie Enterococcus faecium na doplnění střevní mikroflóry.

Nejvýznamnější složkou v Unilaktu je řasa Chlorella z AV ČR Třeboň ( také se jí říká zelené krvinky), která zastupuje v Unilaktu multivitamín, dodává přírodní beta karoten, rostlinné bílkoviny.

Skořice zabraňuje nadýmání, podporuje trávění a má podíl na vyrovnávání hladiny glykémie po jídle. 

Složení

jablečná vláknina 45 %, sušené odtučněné mléko, cukr, sušená řasa Chlorella 5 %, skořice 4%, zahušťovadlo: oxidovaný bramborový škrob, inulin 3 %, mykrokrystalická celulóza, probiotická kultura Enterococcus faecium, kyselina: kyselina askorbová, sůl: stearan hořečnatý

Jak Unilakt užívat?

Je doporučeno 15 tablet denně rozdělených do dvou až tří dávek. Při redukci hmotnosti 3 x denně 10 tablet ( půl hodiny před jídlem). Důležitý je dostatek tekutin!

Maximální dávka by neměla přesáhnout 30 tablet denně. Tablety je vhodné rozkousat, případně spolknout a zapít nejméně 250 ml tekutiny. Nedostatek tekutin může způsobit zácpu. Na zapíjení není vhodný silný černý čaj či káva.

Při prvním užívání je doporučován pozvolný náběh rozvržený do několika dávek.

Recenze (3)

Recenze produktu UNILAKT se skořicí 600 g

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (3)

100 %

(3) (3)

100 %

Byli jste poslední možnost jak ve svých 50 letech zhubnout. Pomohlo nám to, děkujeme. Z počátku bylo velmi těžké se naučit zpolykat tolik prášků najednou, ale už jsme si zvykli. Doporučujeme všem, buďte trpělivý jedná se o dlouhodobý proces, ale je to účinné. Váha jde dolů pozvolně a to je dobře, nevznikne tak jojoefekt. Hodí se pro všechny obsahuje spoustu vitamínů, podporuje vitalitu. Cena je dostupná pro většinu z nás. Měli jsme možnost vyzkoušet jiné produkty doporučované v reklamách v Tv, ale nic nám nepomohlo až Unilakt

  • Nám pomohl zhubnout bez diety, sportování a bez pocitu hladu.
  • Doporučila nám tento produkt známá, nelitujeme a děkujeme

(4) (1)

100 %

prokazatelný efekt v trávení

  • prokazatelný efekt v trávení

Diskuze (1)

Diskuze k produktu UNILAKT se skořicí 600 g

Přidat nový příspěvek do diskuze

(4) (2) (0) 18/11/2016

Karin H. - ...

jsem naprosto spokojena. Chutove dobry a citim se skvele. I nejake to kilo šlo dolů

Vstoupit do diskuze