Podrobné informace

Unilakt čoko je dalším vlákninovým přípravkem v řadě Unilakt. Představuje kombinaci velmi důležitých faktorů, které jsou v naší potravě nedostačující.

Informace o produktu

Výrobce: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: UNILAKT
Kód výrobku: 104154
Kód EAN: 8594027710629
Držitel rozhodnutí: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

Komplexní vlákninové tablety Unilakt čoko jsou velmi účinným doplňkem redukčních diet.

Nutriční doplněk Unilakt čoko obsahuje vysoké procento jablečné a kakaové vlákniny, inulín, psyllium, řasu Chlorellu, vitamín C a živé probiotické bakterie Enterococcus faecium. Významnou složkou v Unilaktu je řasa Chlorella, (také se jí říká zelené krvinky), která zastupuje v Unilaktu multivitamín, dodává přírodní beta karoten, rostlinné bílkoviny a díky CGF (Chlorella růstovému faktoru) zajišťuje rychlou obnovu poškozených buněk.

Složení

kakaová vláknina (23 %), jablečná vláknina (15,5 %), sušené odtučněné mléko, inulin (10 %), sušená syrovátka, cukr, náhradní sladidlo: sorbitol; vláknina psyllium1 (4,5 %), zahušťovadlo: oxidovaný bramborový škrob; mikrokrystalická celulóza, sušená zelená řasa chlorella2 (1 %), probiotická kultura Enterococcus faecium, vitamin C (kyselina askorbová), sůl, stearan hořečnatý.

Doporučené dávkování

15 tablet denně rozdělených do dvou až tří dávek. Jako doplněk stravy při redukční dietě 3× denně 10 tablet půl hodiny před jídlem, maximálně 30 tablet denně. Tablety se koušou nebo polykají. Jednotlivé dávky je nutné zapít nejméně 250 ml tekutiny.

Recenze (2)

Recenze produktu UNILAKT čoko 150 g

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(6) (2)

100 %

(4) (3)

100 %

Je velmi dobrý a doporučuji.

  • Jsem spokojená. |Doposud jsem vždy měla |Unilakt s příchutí skořice. Byla jsem zvědavá na příchuť čkokolády a nejsem zklamána. Doporučuji.

Diskuze (1)

Diskuze k produktu UNILAKT čoko 150 g

Přidat nový příspěvek do diskuze

(3) (3) (0) 18/11/2016

Karin H. - funguje

hned objednávám vetsi baleni. Díky němu už vůbec nevím, co to čokoláda je

Vstoupit do diskuze