Podrobné informace

Výhodné balení zub. kartáčků s patentovaným zástřihem čistících vláken ve tvaru lžíce. Konkávní zástřih dokonale kopíruje tvar zubu a umožňuje zvýšený čistící účinek.

Informace o produktu

Výrobce: SWISSDENT AG
Značka: SWISSDENT
Produktová řada:
Kód výrobku: 213651
Kód EAN: 7640126196015
Držitel rozhodnutí: SWISSDENT AG

Zubní kartáček s patentovaným zástřihem čistících vláken ve tvaru lžíce. Konkávní zástřih dokonale kopíruje tvar zubu a umožňuje vláknům 100% kontakt s povrchem zubu. Speciální soft-medium vlákna z duálního nylonu přinášejí zvýšený čistící účinek a napomáhají lépe odstranit pigmentace. Dokonalý, a přesto jednoduchý design rukojeti byl navržen švýcarskými designéry dle zubařských nástrojů tak, aby se s kartáčkem v ústech snadno manipulovalo a i těžko dostupné plochy byly dokonale vyčištěny. PROFI kartáček byle testován v Univesitát Zurich, Klinika preventivní medicíny, parodontologie a kariologie, Prof. Dr. T. Imfeld. Barevné provedení: černý s černými vlákny.

Čištění spolu se zubní pastou 2x denně alespoň 2 minuty. Při prvních známkách opotřebení vláken kartáček vyměňte za nový. Doporučuje se zubní kartáček měnit každé 3 měsíce.

Recenze

Recenze produktu Swissdent zubní kartáček Colours různé barvy SofMed

Diskuze

Diskuze k produktu Swissdent zubní kartáček Colours různé barvy SofMed

Přidat nový příspěvek do diskuze