Úvodní strana Krása a hygiena Ústní hygiena Zubní kartáčky Elektrické kartáčky Náhradní hlavice k zubním kartáčkům

PHILIPS SONICARE Optimal White HX6062/10 standardní velikost hlavice, 2 ks

Kód výrobku: 456065

Světlejší zuby už za týden se sonickou technologií Philips Sonicare. Užívejte si pocit důkladně vyčištěných zubů a zářivého úsměvu.

Více informací

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

479 Kč
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

PHILIPS SONICARE Optimal White HX6062/10 standardní velikost hlavice, 2 ks

Hlavice Optimal White odstraňuje každodenní pigmentové skvrny zubů.

Náhradní hlavice na kartáčky Philips Sonicare

Umocněte péči o své zuby a dásně a dbejte na pravidelnou výměnu sonických kartáčkových hlavic Philips Sonicare. Všechny náhradní hlavice jsou kompatibilní se sonickými elektrickými kartáčky Philips Sonicare a pomáhají vám tak zajistit a udržet světlejší a zdravější zuby již během prvních týdnů od začátku používání. S pravidelnou výměnou a údržbou tak budete mít neustále zářivý úsměv a ještě zdravější chrup.

Světlejší zuby za týden

Hustší uspořádání vláken uprostřed hlavice kartáčku W Optimal White odstraňuje plak a každodenní povrchové skvrny způsobené jídlem a nápoji. Vlákna kopírují jedinečný tvar vašich zubů a dásní pro hloubkové čištění a zářivější úsměvAž o 100 %* bělejší úsměv zaregistrujete během pouhých sedmi dnů.

Přizpůsobivé čištění s technologií Philips Sonicare

Sonický stíravý pohyb napění zubní pastu na bublinky, které útočí na plak a vhání je do mezizubních prostor a podél dásní. Současně si budou vaše zuby užívat 62 000 jemných, avšak účinných pohybů kartáčkovou hlavicí. Za pouhé 2 minuty získáte stejný účinek jako při měsíčním čištění manuálním kartáčkem.

S pokročilou sonickou technologií je každé čištění přizpůsobeno právě vám. Hlavice Optimal White se přizpůsobí jedinečným liniím vašich zubů a dásní, absorbuje přílišný tlak při čištění a umožňuje tak naplno využít sonickou technologii.

Až 7x lepší odstranění plaku

S flexibilním designem a systémem vláken hlavice odstraňuje až 7x více plaku i v obtížně dostupných místech*, čímž je dosaženo skutečně intenzivního čištění podél linie dásní a mezi zuby.

Indikátor výměny hlavice

Chytrý kartáček Philips Sonicare sleduje, jak často a s jakým tlakem si zuby čistíte a upozorní vás, když je třeba hlavici vyměnit. Pokud nemáte chytrý kartáček Sonicare, stačí vám sledovat modrá vlákna - zbělají, když je třeba hlavici vyměnit.

Párování režimů BrushSync™

S párováním režimů BrushSync™ dosáhnete nejlepší možné čistoty**. Kartáčková hlavice Philips Sonicare W je synchronizována s funkcí BrushSync™ kartáčku Philips Sonicare** a vybírá optimální režim a intenzitu čištění pro výjimečnou péči. Stačí pouze začít čistit.

Balení obsahuje

2 ks hlavic

*než manuální kartáček
**párování režimů BrushSync je kompatibilní pouze s kartáčky Philips Sonicare s funkcí BrushSync

Informace o produktu

Výrobce: PHILIPS
Značka: PHILIPS SONICARE
Kód výrobku: 456065
Kód EAN: 8710103850311
Držitel rozhodnutí: PHILIPS

Recenze

PHILIPS SONICARE Optimal White HX6062/10 standardní velikost hlavice, 2 ks

Diskuze

PHILIPS SONICARE Optimal White HX6062/10 standardní velikost hlavice, 2 ks

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka