Podrobné informace

Zubní kartáček je vhodný pro běžnou zubní péči o zdravý chrup a dásně - tvrdost S.

Informace o produktu

Výrobce: JPS s.r.o.
Značka: PARO
Kód výrobku: 367867
Kód EAN: 7610458007150
Držitel rozhodnutí: JPS s.r.o.

Nejpoužívanější  kartáček, tvrdost S, je vhodný pro běžnou zubní péči o zdravý chrup a dásně. Dokonale vyčistí zuby a odstraní plak při doporučované době čištění alespoň 2 minuty.

Unikátní kartáčky s jednosvazkovým kartáčkem na druhém konci zajistí zubní i interdentální péči v jednom. Za cenu jednoho kartáček můžete intenzivně pečovat o své zuby a zároveň o těžko dostupná místa, paro kapsy nebo prořezávající se zuby a mezizubní prostor.

Kartáčky jsou vhodné k péči o ortodontický aparát a implantáty. Jemná nylonová vlákna v kontaktu s vodou a slinami ještě více změknou. Jsou tak velmi jemné k dásním a přesto dokonale vyčistí Vaše zuby.

Unikátní diamantový tvar  umožní držet kartáček pouze dvěma prsty a tak jemně a bez zbytečného tlačení správně přiložit kartáček k dásním v  úhlu 45°.Solo kartáček na konci je jednoduše vyměnitelný za mezizubní kartáčky řady Isola.

Unikátní systém paro® isola F na konci kartáčku umožňuje jednoduše solo kartáček vyměnit za mezizubní kartáček. Hlava kartáčku má 39 svazků v 5 řadách. Kartáček je dodáván v různých barvách.

Recenze

Recenze produktu PARO zubní kartáček soft S39

Diskuze

Diskuze k produktu PARO zubní kartáček soft S39

Přidat nový příspěvek do diskuze