Lékárna.cz

Molusky a neštovice HERMAL

Tanno-Hermal Lotio 100ml

Zdravotnický prostředek

Tanno-Hermal Lotio 100ml Tanno-Hermal Lotio 100ml

Tanno-Hermal Lotio je zdravotnický prostředek, který má na základě…

Skladem zítra

245 Kč

Molusky a neštovice HERMAL

Vysoce nakažlivé infekční onemocnění postihuje nejčastěji děti předškolního věku. Čtěte, jak se molusky přenáší, podle čeho je poznáte a jakým způsobem se léčí.

Co jsou molusky a jak se přenášejí?

Za tuto infekční chorobu může lehce přenosný virus Molluscum contagiosum. Nákazu s inkubační dobou od 2 do 7 týdnů může vyvolat fyzický kontakt s infikovanou osobou i sdílení hraček, žínek, ručníků, povlečení nebo oděvů. Molusky se objevují nejčastěji v dětských kolektivech a postihují především děti do 8 let věku. Ve větší míře napadají děti s atopickým ekzémem a oslabenou imunitou. Nevyhýbají se však ani dospělým osobám, u kterých se může přenášet pohlavním stykem.

Neštovice

Plané neštovice (Varicella) jsou vysoce nakažlivým virovým onemocněním. Postihuje především děti předškolního a školního věku. Největší výskyt je koncem zimy a na jaře. Vyskytnout se ale mohou i v průběhu celého roku. Po prodělání se vytváří celoživotní imunita. Inkubační doba bývá 2-3 týdny. Nakažený je infekční již 1-3 dny před objevením příznaků a po celou dobu onemocnění až do zaschnutí posledního pupínku. 

Široký výběr produktů na Molusky a neštovice naleznete na Lékárna.cz

Na Lékárna.cz si můžete vybrat od značek: ACMGENERICAHERBACOSHERMALMEDPHARMAMOLUSKPSILO-BALSAM 

Doplňkový sortiment

  • Přípravky proti vším - Během výskytu vší je důležité pravidelně kontrolovat vlasy všem členům rodiny každý den. Veš dětská dělá lidstvu společnost už tisíce let a nehodlá se toho jen tak vzdát. I když člověk vyvíjí stále účinnější zbraně, na veš je krátký
  • Dezinfekce, krytí a hojení ran - Každá rána potřebuje klid a čas, aby se zhojila. Kvalitní péče je důležitou prevencí pozdějších komplikací. Existují přípravky, které pomohou urychlit a podpořit jejich hojení. Nebo zajistit potřebné antiseptické podmínky.
  • Bradavice kuří oka - Jejich odstranění nemusí být jen záležitostí chirurgického zákroku. Kuří oko vzniká působením trvalého tlaku nevhodné obuvi. Jedná se o zesílenou zrohovatělou kůži, která vzniká nejčastěji na kloubech, palcích nebo na patě
  • Kožní a nehtové mykózy - K nejběžnějším příznakům kožní mykózy patří svědění, pálení, zarudnutí, suchost kůže, puchýře nebo praskliny.
  • Ekzém a lupenka -Ekzém je chronické zánětlivé a velmi často svědivé onemocnění kůže, jehož původ není infekční. Lupénka(psoriáza) je chronické neinfekční kožní onemocnění projevující se ložisky stříbřitých šupin. 
  • Přípravky na hmyz a klíšťata - Odvšivovací hřebeny a sady pro odstranění klíšťat.
  • Přípravky na suchou pokožku -Suchá pokožka na rukou, chodidlech či celém těle, je problémem, který může být dočasný či může být příznakem chronické dermatózy, jako např. atopické dermatitidy. V extrémních případech může být pokožka patologicky vysušená (xeróza). 

TIP! Velmi nízká vlhkost v domácnosti není prospěšná nejen pro samotný interiér, ale především pro nás organismus. Vyřešte tento problém pohodlně a rychle se zvlhčovačem vzduchu.

Kategorii Molusky a neštovice najdete i na našem slovenském e-shopu MojaLekáreň.sk

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.