Podrobné informace

Set obsahuje masážní a zubní žínku a masážní kartáček. Čistí první zoubky a masíruje dětské dásně. Velmi jemný materiál z mikrovlákna odstraňuje plak.

Informace o produktu

Výrobce: BAMED
Značka: MAM
Kód výrobku: 50775
Kód EAN: 9001616280849
Držitel rozhodnutí: BAMED

Užití
První příznaky růstu zoubků (kolem 3.měsíce)
Některé děti se narodí s jedním nebo vice zoubky, ale obvykle se zoubky objeví až kolem 3.měsíce. Když si Vaše dítě tře dásně, chce neustále něco kousat a cucat, má nateklé tváře a zvýšenou teplotu, jsou to příznaky prořezávání zoubků. Tyto příznaky se objevují asi 4dny před prořezáváním zoubku a asi týden poté. Během růstu zoubků zmírňujte bolest a zánět pomocí kousátek a masáží dásní. Bezpečné a snadné používání. Dětské dásně mohou být čištěny pomocí prstů, které snadno dosáhnou i do zadních části úst. Jednoduše vsuňte prsty do uší králíčka a jemně třete dětské dásně nebo zoubky. Králíček je vyroben z pružného materiálu, který se přizpůsobí každé velikosti prstů. Barvy látky jsou důsledně testovány mezinárodními potravinovými bezpečnostními normami a jsou opravdu bezpečné pro Vaše dítě.

Velmi jemné pryžové konce masírují zanícené dásně a ulehčují od bolesti zoubků. V případě potřeby je také perfektní k nanášení zubního gelu. Výběrem ze čtyř různých gumových textur se snadno vyčistí jemné dásně a patro. Jemné štětinky můžou být použity k čištění prvních zoubků. Velmi dlouhá rukojeť dovoluje Vám a dítěti čistit ústa společně a tak ho učit správnému čištění již od začátku.

Recenze

Recenze produktu MAM Zubní a masážní set 2 ks M280849

Diskuze

Diskuze k produktu MAM Zubní a masážní set 2 ks M280849

Přidat nový příspěvek do diskuze