Podrobné informace

Čistící tablety COREGA TABS DENTAL WEISS jsou určeny pro čištění snímatelných zubních náhrad

Informace o produktu

Výrobce: BLOCK DRUG COMPANY
Značka: COREGA
Produktová řada: Corega Tabs
Kód výrobku: 3792
Kód EAN: 4047400115350
Držitel rozhodnutí: BLOCK DRUG COMPANY

Čistící tablety COREGA TABS DENTAL WEISS jsou určeny pro čištění snímatelných zubních náhrad. Mají zvýšenou účinnost proti skvrnám a usazeninám od čaje, kávy, kouření a potravinových barviv, která je zajištěna pomocí aktivního kyslíku a proteolytických enzymů.

COREGA TABS DENTAL WEISS:

  • pomocí hydrodynamického účinku odstraní zbytky potravy i z těch nejužších spár
  • ničí škodlivé bakterie a plísně způsobující záněty sliznice úst
  • pomocí enzymů odstraňují skvrny a změny zbarvení zubní náhrady
  • zajistí svěží dech
  • sou šetrné k materiálům, ze kterých jsou zhotoveny zubní náhrady a nepoškozují jejich povrch ani po letech pravidelného užívání

Informace o přípravku COREGA DENTAL WEISS

Složení:
Sodium Carbonate, Pentapotassium BIS (Peroxi-Monosulfate) BIS (Sulfate), Citric Acid, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Bicarbonate, Sodium Benzoate, PEG-180, Sodium Lauryl Sulfoacetate, Subtilisin, PVP, Flavour, CI 42090.

Charakteristika:
Čistící šumivé tablety na snímatelné zubní náhrady. Přípravek se zvýšenou účinností proti skvrnám a usazeninám od čaje, kávy, kouření a potravinových barviv.

Použití:
Přípravek je určen k čištění snímatelných zubních náhrad. Odstraňuje usazeniny z pryskyřičného povrchu náhrad způsobené kouřením, konzumací kávy, čaje a pod.. Působí antibakteriálně a pomáhá tak předcházet vzniku zánětu sliznice dutiny ústní a zubního kazu (v případě částečných náhrad). Zubní náhrada by měla být čištěna pravidelně dvakrát denně, nejlépe ráno a večer.

Způsob použití:
Tabletu vhoďte do sklenice s teplou vodou. Ihned poté vložte náhradu tak, aby byla celá ponořena. Čištění probíhá 10-15 minut, ale náhradu je možno ponechat v čistícím roztoku po celou noc. Před nasazením do úst náhradu opláchněte proudem čisté vody.

Upozornění:
Používejte pouze na čištění zubních náhrad mimo ústní dutinu. Čistící roztok se nesmí používat jako ústní voda a není určen k pití. Tablety nepolykat. Ukládat mimo dosah dětí. Skladovat na chladném a suchém místě.

Recenze

Recenze produktu Corega Tabs - proti odolným skvrnám 30ks

Diskuze

Diskuze k produktu Corega Tabs - proti odolným skvrnám 30ks

Přidat nový příspěvek do diskuze