Úvodní strana Krása a hygiena Ústní hygiena Péče o zubní náhrady Fixační krémy

Fixační krémy na zubní náhrady

Na novou zubní náhradu si musíte nejprve zvyknout. Proto vám doporučujeme nosit ji alespoň první týden bez vyndávání, to znamená i přes noc. Teprve po této době si náhradu na noc sundávejte a ukládejte ji do čisticího roztoku, který ji zbaví bakterií. Se zubní náhradou je také jídlo novou situací. To vám výrazně usnadní kvalitní lepidlo na umělé zuby neboli fixační krém. Nejenže se s protézou pak lépe najíte, ale také vás uchrání před společenským trapasem.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Fixační krémy na zubní náhrady - detailní popis

Proč používat fixační krém?

  • Spolehlivě upevní zubní náhradu po celý den.
  • Můžete se zakousnout do toho, co vám chutná. I s umělými zuby.
  • Zabrání kouskům jídla, aby se dostávaly pod zubní náhradu. Zbytky jídla způsobují nejen nepříjemný zápach z úst, ale i bolestivé záněty.
  • Některé druhy také osvěží váš dech.

Lepidlo na umělé zuby aplikujte na čistou náhradu v úzkých proužcích. Vypláchněte si ústa čistou vodou a náhradu nasaďte. Skousněte. Až si budete chtít náhradu sundat, opatrně ji kývavými pohyby sejměte z dásní. Zbytky lepidla setřete ubrouskem, náhradu pak omyjte vodou. Zubní náhradu dejte vyčistit do skleničky s čisticí tabletou.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám