Oblíbené položky

Úvodní strana » Krása a hygiena » Přípravky na ústní hygienu » Péče o zubní náhrady » Fixační krémy na zubní náhrady

Fixační krémy na zubní náhrady

Na novou zubní náhradu si musíte nejprve zvyknout. Proto vám doporučujeme nosit ji alespoň první týden bez vyndávání, to znamená i přes noc. Teprve po této době si náhradu na noc sundávejte a ukládejte ji do čisticího roztoku, který ji zbaví bakterií. Se zubní náhradou je také jídlo novou situací. To vám výrazně usnadní kvalitní lepidlo na umělé zuby neboli fixační krém. Nejenže se s protézou pak lépe najíte, ale také vás uchrání před společenským trapasem.

Nejprodávanější v kategorii


Načítám

Fixační krémy na zubní náhrady - detailní popis

Proč používat fixační krém?

  • Spolehlivě upevní zubní náhradu po celý den.
  • Můžete se zakousnout do toho, co vám chutná. I s umělými zuby.
  • Zabrání kouskům jídla, aby se dostávaly pod zubní náhradu. Zbytky jídla způsobují nejen nepříjemný zápach z úst, ale i bolestivé záněty.
  • Některé druhy také osvěží váš dech.

Lepidlo na umělé zuby aplikujte na čistou náhradu v úzkých proužcích. Vypláchněte si ústa čistou vodou a náhradu nasaďte. Skousněte. Až si budete chtít náhradu sundat, opatrně ji kývavými pohyby sejměte z dásní. Zbytky lepidla setřete ubrouskem, náhradu pak omyjte vodou. Zubní náhradu dejte vyčistit do skleničky s čisticí tabletou.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám