Moje srdcovky

Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Zatočte s nevítanými návštěvníky ve svém těle. Parazity možná trpíte i vy

Zatočte s nevítanými návštěvníky ve svém těle. Parazity možná trpíte i vy

Imunita Hubnutí Detoxikace

Jsou tiší, okem prakticky nezjistitelní a ani nevíme, že bychom je mohli mít. O parazitech vás možná ani nenapadlo přemýšlet. V těle nám ale mohou napáchat škody. Paraziti jsou i u lidí častým problémem a nejsou jen doménou domácích mazlíčků, jak si často myslíme. Vyhostěte je ze svého těla jednou provždy.

Zatočte s nevítanými návštěvníky ve svém těle. Parazity možná trpíte i vy

Jak vlastně k parazitům přijdeme? Stačí špatně omýt zeleninu nebo ovoce, vypít nekvalitní vodu. Paraziti si nejčastěji „dělají zálusk“ na majitele domácích mazlíčků, na lidi, kteří mají rádi syrové maso nebo na ty, kdo často cestují (kvůli změnám prostředí a reakcím imunity). Ohrožené jsou také děti, a to například při kontaktu se psy, s kočkami a mohou k nim přijít také na pískovišti. Jedno špatné umytí rukou, a problém je na světě. I pro vás, jakožto dospělého, může takové nevinné olíznutí od pejska znamenat přenos parazitů do vašeho těla.

Hrozba pro vaše tělo

Parazité v nás žijí, ani o nich nemusíme vědět. Hrozbu představují hlavně kvůli pomalému nástupu problémů. Žijí totiž v nás a dlouho nenápadně vysávají z nás živiny pro svůj růst. Postupně pak přibývají potíže, které si ani nemusíme uvědomovat. Příznaky se mohou začít projevovat i v průběhu několika let, a tak je přikládáme běžným nemocem, jako je třeba nachlazení nebo střevní chřipka. Mezi běžné parazity patří škrkavka psí nebo toxoplazmóza, kterou se zase můžeme nakazit od koček. Toxoplazmóza je zvláště nebezpečná pro těhotné ženy, u kterých hrozí poškození plodu.

S parazity se setkalo 90 % z nás. V našem těle dokážou napáchat nepříjemné škody. A jak poznáte, že se ve vás nějaký ten parazit usadil? Mezi symptomy patří časté pocity hladu, průjmy, plynatost, bolest břicha, závratě, kožní problémy, poruchy spánku, snížená imunita či problémy s váhou.

Zbavte se jich jednou provždy

Nejlepší radou, kterou vám můžeme dát, je starat se o své zdraví a myslet už na prevenci. Již naše babičky měly osvědčené rady na to, jak s parazity zatočit. Mezi ně patří česnek, pelyněk, dýňová semínka nebo tinktury z ořechu, které parazity z těla vypuzují. Vědomosti babiček nechceme v žádném případě zpochybňovat, máme však o něco účinnější postupy. Ty ale stále stojí na pevném základu moudrosti a přírody. V dnešní době totiž můžeme účinné látky z bylinek a rostlin extrahovat. Jsou tak mnohonásobně silnější než samotné rostlinky. Tyto extrakty se pak běžně vkládají do doplňků stravy. Výsledkem jsou tablety na odčervování lidí, takzvaná antiparazitika.

Většinou 2× ročně odčervujeme domácí mazlíčky, tak proč bychom nemohli dopřát odčervení také sobě? Ať už jako léčbu, nebo jako účinnou prevenci, která nás může ochránit před zdravotními problémy. O celkovou detoxikaci organismu se postarají zmíněné doplňky stravy, například ParazitEx, na bázi bylinných výtažků. Ten působí na střevní parazity v jakémkoliv vývojovém stádiu. Obsahuje totiž extrakty, které významně pomáhají detoxikaci a obranyschopnosti organismu a má negativní dopad na vývoj střevních parazitů, jako jsou například červi. Stačí si dopřát měsíční kůru, a na breberky už nemusíte myslet.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám