Podrobné informace

Výtažek z jadérek grapefruitu, která mají antimikrobiální vlastnosti. Působí příznivě při nachlazení a trávicích potížích.

Informace o produktu

Výrobce: HERB-PHARMA AG
Značka: FYTOFONTANA
Kód výrobku: 44905
Kód EAN: 7640119230405
Držitel rozhodnutí: HERB-PHARMA AG

Citrovital kapky je přírodní prostředek se širokým spektrem účinnosti získaný z jadérek grapefruitu, který obsahuje hlavně bioflavonoidy.

Složení

rostlinný glycerol, výtažek z grapefruitových jadérek (8,25 ml), voda.

Dávkování

Užívejte 2x denně 5-15 kapek rozředěných ve vodě nebo jiném vhodném nápoji. Určeno pro dopspělé.

Další důležité informace

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy! Nesmí se užívat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte stanovenou doporučenou denní dávku. Neužívejte nezředěné! Kapky mají hořkou chuť! V případě vniknutí do očí vypláchněte ihned důkladně vodou. Skladujte na suchém místě při teplotě 10 až 25 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Recenze (14)

Recenze produktu FYTOFONTANA Citrovital kapky 25 ml

Recenze od 14 uživatelů s celkovým hodnocením 85 %.

Přidat recenzi produktu

(9) (4)

100 %

Jediná věc, která mi po mučivých 4 měsících pomohla od kvasinek. Dcera měla moučnivku, která se mi roznesla na bradavky a okolí, nezabralo x přípravků, ani namýchaných v lékárně, až pravdelné omývání a siučasné užívání citrovital kapiček.

  • opravdu pomohli
  • žádné jsem nenašla

(9) (8)

80 %

(8) (6)

80 %

(9) (5)

80 %

(9) (6)

80 %

(8) (7)

100 %

užívám pravidelně, fungují:-)

(7) (7)

100 %

(5) (7)

40 %

(6) (7)

100 %

jsou úplně na vše- bomba

(6) (7)

80 %

velmi mně zaujala kniha k tomuto produktu...přes 20 let pracuji s Alternativní medicínou,včetně masáží a chemie těla...tedy krevní skupiny,je to chemie těla,která je dána a nedá se měnit...to tnamená,že nomohou všichni jíst stejné potraviny... a tak vím,jaké nemoci,či potíže lidé mají...mé zkušenosti jsou velmi pozitivní i přes počáteční nevolnost,kdy se tělo vlastně zbavuje toxinů,bakterií,zánětů...je to dlouhodobý proces čištění a ozdravění těla...zrovna tak jako jeho zněčišťování,v průběhu let od samého narození...a dle konkurenčních různých produktů,které mají podobné výsledky...je tento cenově a aplikací,velmi dostupný...tedy levný,na to jaké množství semínek Grepu se musí zpracovat...až 100kg...různých produktů mi prošlo rukama i ústy...nemusí být dobré vše co je drahé...naprosto se dá srovnat i s levnějšími produkty

  • snadná aplikace,věřím výzkumu...pro zdravotní důvody svých zákazníků...nebo jako nízké dávkování prevence

Diskuze (1)

Diskuze k produktu FYTOFONTANA Citrovital kapky 25 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(11) (10) (0) 27/09/2011

Iva Š. - Zkušenost

Za rok, co užívám kapky, jsem neměla chřipku, střevní chřipku, ani jinou nákazu. Kapali jsme dětem do bazénku a voda zůstala dlouho čirá. Chválím a doporučuji.

Vstoupit do diskuze