Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Doplňky stravy » Zažívání a trávení » Probiotika a laktobacily

BIOGAIA Protectis probiotické kapky s vitamínem D 10 ml

Doplněk stravy Více o legislativě
Kód výrobku: 450260
98 %

Kapky BioGaia zabezpečují přísun živých, aktivních bakterií do střevní mikroflóry, navíc obsahují vitamín D pro podporu imunity. Pro děti od 2. týdne.

Více informací

Běžná cena: 535 Kč
479 Kč
Ušetříte: 10 % (56 Kč)

Skladem zítra

Pozítří odešleme, u vás v pondělí 24. 2.

Pozítří odešleme, u vás v pondělí 24. 2.

Vše za 99 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace BIOGAIA Protectis probiotické kapky s vitamínem D 10 ml

Kapky BioGaia zabezpečují přísun živých, aktivních bakterií do střevní mikroflóry, navíc obsahují vitamín D pro podporu imunity. Pro děti od 2. týdne.

Dětské kapky BioGaia Protectis s vitamínem D jsou doplněk stravy pro děti od 2. týdne věku. Obsahují ověřený patentovaný probiotický kmen Lactobacillus reuteri Protectis® (L. reuteri DSM 17938), který napomáhá utvářet nebo obnovovat střevní mikrobiotu, a vitamín D pro podporu správné funkce imunitního systému dětí. Probiotický kmen Lactobacillus reuteri Protectis® pochází z mateřského mléka, a tak je zcela přirozený lidskému organismu. Díky tomu BioGaia přispívá k rovnováze střevní mikrobioty miminka.

Výhody výrobku

  • Pro děti do 1 roku k pokrytí 100 % doporučené denní dávky vitamínu D
  • Vitamín D podporuje správnou funkci imunitního systému a přispívá ke zdravému růstu a vývoji kostí a zubů
  • Probiotické bakterie L. reuteri Protectis® byly testovány ve více než 140 studiích, které prokázaly bezpečnost podávání u všech věkových skupin

Kdy je vhodné užívání kapek BioGaia Protectis s vitamínem D

  • Pro děti od druhého týdne života
  • Pro spokojené bříško a podporu imunity
  • Při kojeneckých kolikách
  • Pro děti od 1 roku zejména v zimních měsících
  • Při a po užívání antibiotik

Složení kapek Biogaia

1 dávka (5 kapek) obsahuje minimálně 100 milionů živých bakterií L. reuteri Protectis® a 10 μg (400 IU) vitamínu D 3. Slunečnicový olej, mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem triglyceridů (MCT), bakterie Lactobacillus reuteri DSM 17938 (Protectis®) a vitamín D 3. Balení obsahuje bílý plastový proužek, sloužící k prodloužení doby použitelnosti, který byl schválen pro použití s potravinami a není určen ke konzumaci. Baleno v ochranné atmosféře.

Doporučené dávkování

5 kapek jednou denně. Kapky BioGaia Protectis s vitamínem D jsou bez příchuti a neovlivňují chuť pokrmů a nápojů. Přípravek může být užíván během těhotenství a kojení. Při podávání výrobku rizikovým novorozencům (např. novorozenec na JIP, novorozenec s vážným imunodeficitem, nízkou porodní hmotností, narozený pod 32. týden gest. věku) je nutná konzultace s lékařem. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Způsob užití

Před použitím dobře protřepejte po dobu 10 sekund, aby došlo ke smísení bakteriální kultury s obsahem tuby. Tubičku jemně stlačte a nakapejte kapky na lžičku, na prso (v případě, že kojíte), přidejte do lahve s krmením nebo do jídla. Nepřidávejte do horkého jídla nebo nápojů a nepodávejte z tuby přímo do úst, tím by mohlo dojít ke snížení kvality výrobku.

Vhodné skladování

Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25 °C a mimo dosah dětí. Uchovávejte tubu dobře uzavřenou a ujistěte se, že je víčko dostatečně utažené. Zabraňte kontaktu s tekutinami, jako jsou sliny nebo voda. Tubu spotřebujte do 3 měsíců od otevření.

Informace o produktu

Výrobce: EWOPHARMA,spol. s.r.o
Značka: BIOGAIA
Kód výrobku: 450260
Kód EAN: 7350012553340
Držitel rozhodnutí: EWOPHARMA,spol. s.r.o

Recenze (9)

Recenze BIOGAIA Protectis probiotické kapky s vitamínem D 10 ml

Recenze od 9 uživatelů s celkovým hodnocením 98 %.

Přidat recenzi produktu

80 %

Nemůžu objektivně posoudit, protože má vnučka ani před používáním kapek Biogalia problémy s bříškem neměla. Určitě jí probiotické kapky neuškodily.

Chuť
Obal
Cena
100 %

Probiotika jsem podávala synovi v jeho 21 měsících. Již po prvních dnech užívání se mu zlepšilo zažívání a ustalo noční buzení kvůli bolavému bříšku. Po necelých třech týdnech užívání pozoruji navíc zlepšení pokožky,vymizela suchá ložiska na trupu a synovi zmizela i rýma, s níž se neúspěšně potýkal již od počátku roku. Velmi oceňuji snadný způsob podávání.

Snadný způsob podávání již od kojence
Obohacení o vitamin D
Praktické balení
Posílení imunity
Rychlá úprava zažívání
Pozitivní vliv na ekzematickou pokožku
100 %

Synovi 15 měsíců jsem po sérii podzimních viróz začala podávat kapky pro posílení imunity. Kromě lepšího zažívání pomohly i v období chřipky. V užívání budeme i nadále pokračovat. Chuťově jsou dobré, dítě si je bez problémů vezme ze lžičky.

Posílení imunity
Lepší zažívání
Dítěti chutná
Snadné dávkování
Obsah vitamínu D
Vyšší cena
100 %

Zkoušíme od prvního týdne, napomáhá nám k uvolnění prdíků,a super je balení - výborně se odkapává,s D odpadá nutnost hlídání dávat samostatně. Rozhodně za nás doporučuji

balení
100 %

Podávali jsme chlapci 21 měsíců. Trpěl nechutenstvím a nadýmáním. Zdá se, že se bolesti bříška zlepšily a i chuť k jídlu je větší. Jinak v době nachlazení a chřipek je zdravý, takže i lepší imunita.

praktické balení a dávkování i pro tak malé děti
chuť asi příjemná, nebránil se užívání
podpora imunity - nebyl nemocný
asi vyšší cena, při 2 dětech 1 000,Kč -:(
100 %

Skvělý produkt! Velmi doporučuji všem rodičům, kteří nechtějí svá miminka trápit zbytečnými bolestmi bříška. Po používání opravdu velká změna, uleví od bolesti, miminko je mnohem spokojenější.

úleva od nadýmání u kojence
dlouhotrvající účinek
podpora imunity
cena
100 %

Probiotické kapky jsem podávala dceři 20m po nemoci. Oceňuji dávkování, neutrální příchuť a že se kapky mohou podávat i malým miminkům od 2. týdne věku. Po užívání se dceři zlepšila imunita a trávení.

praktické balení, uzavírání a dávkování
vhodné pro úplně malá miminka od 2.týdne
neutrální příchuť
obsahuje také vitamín D
cena
100 %

Dávám malé dcerce. Oproti jiným probiotikům, která se musí vysýpat, je dávkování komfortní. Chuťově jí to také nevadí. Podáváme preventivně. Takže nemohu soudit případné zlepšení.

Přidaný vitamín D
Dobře se dávkuje
Nemusí být v lednici
Příjemná chuť
Vyšší cena
100 %

Kapky jsem podávala dvěma malým dcerám. Obě přes chřipkové období propluly bez nemoci. Mladší měla na rukou ložiska ekzému a musím říct, že se minimalizovala. Určitě jí kapky budu podávat nadále. U starší dcery se upravilo trávení a stolice.

praktické dávkování a balení
zlepšení ekzému
úprava trávení
podpora imunity
vyšší cena

Diskuze

Diskuze BIOGAIA Protectis probiotické kapky s vitamínem D 10 ml

Zkušenosti uživatelů

Lenka M.

100 % 14/02/2020

Probiotika jsem podávala synovi v jeho 21 měsících. Již po prvních dnech užívání se mu zlepšilo zažívání a ustalo noční buzení kvůli bolavému bříšku. Po necelých třech týdnech užívání pozoruji navíc zlepšení pokožky,vymizela suchá ložiska na trupu a synovi zmizela i rýma, s níž se neúspěšně potýkal již od počátku roku. Velmi oceňuji snadný způsob podávání.

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám