Podrobné informace

Barny´s Kolostrum je 100% přírodní. Podporuje zdravý imunitní systém u dětí i dospělých. Obsahuje vitaminy, minerály, stopové prvky a další biologicky aktivní látky.

Informace o produktu

Výrobce: PREMIUM QUALITY PRODUCT INC., STONEY CREEK, ONTAR
Značka: BARNY´S
Kód výrobku: 8483
Kód EAN: 621629901402
Držitel rozhodnutí: PREMIUM QUALITY PRODUCT INC., STONEY CREEK, ONTAR

Recenze (6)

Recenze produktu Barny´s Kolostrum 30cps

Recenze od 6 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (1)

100 %

(1) (1)

100 %

(1) (1)

100 %

(1) (1)

100 %

Doporučuji jako prevenci v problematickém období viróz, nebo pro lidi se sníženou imunitou, pro děti co byly doposud zdravé, ale příchodem do kolektivu (školka, škola) začly být často nemocné. Bylo mi doporučeno už před asi 10lety, takže to je osvědčená záležitost. Funguje na děti i dospělé.

  • v době viróz mou dceru udrželo kolostrum celou zimu zdravou

(1) (0)

100 %

Velké tablety řeším tak, že jí vysypu na lžičku, malinko promíchám se šťávou a dám zapít. Takto zvládá i pětiletý v pohodě.

  • zatím se zdá opravdu skvělý prostředek pro posílení imunity. Můj pětiletý synek bere Kolostrum druhý týden a zdá se, že rýma skončila téměř zázrakem, je plný energie a ustoupil i nekončící kašel. Za loňský rok nebyl měsíc, kdy by nemarodil, takže věřím tomu, že letos se jeho absence ve školce zmizí. Kolostrum jsem konzultovala i s naší dětskou lékařkou a přípravek byl opravdu doporučen.
  • velké tablety, které malé dítě nepolkne, sirup je na druhou stranu údajně hodně "nedobrý"

(1) (1)

100 %

mé dítě bylo nemocné. každý měsíc mělo antibiotika. co jsem mu nasadila kolostrum, tak nevíme, co je nemoc a mám naprosto zdravé dítě, které je prozatím odolné vůči každé nemoci.

  • opravdu nám to pomohlo
  • prozatím žádné

Diskuze

Diskuze k produktu Barny´s Kolostrum 30cps

Přidat nový příspěvek do diskuze